Okna dachowe Chełm -dystrybutorzy  VELUX

Profesjonalne okna dachowe Chełm – co je charakteryzuje?

Budujesz, a może remontujesz dom z poddaszem w Chełmie lub okolicy? Wybierz wysokiej jakości i energooszczędne okna dachowe, które zapewnią komfort użytkowania na lata. Odpowiednio zamontowane, okna dachowe z pakietem 3-szybowych ochronią poddasze przed chłodem i stratami ciepła. A wyposażone w rolety zewnętrzne i wewnętrzne zablokują promienie ostrego słońca i ochronią poddasze przed nagrzewaniem w lecie. Niezwykle ważny jest także poprawny montaż. Okna dachowe można montować w dachach o kącie nachylania od 15° do 90°. Aby zapewnić sobie dobry widok na zewnątrz, a tym samym komfort użytkowania poddasza należy dopasować wielkość okna i wysokość jego montażu do kąta nachylenia połaci. Im mniejszy jest spadek dachu tym dłuższe powinno być okno. Jeśli zależy nam na swobodnym widoku na zewnątrz zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej, dolna krawędź ościeżnicy powinna znajdować się na wysokości ok. 90 cm nad podłogą. Okna dachowe można montować w zestawach obok siebie w pionie lub poziomie. Dzięki takiemu rozwiązaniu optycznie powiększymy przestrzeń pomieszczenia oraz wpuścimy do niego znacznie więcej światła i świeżego powietrza.
 

Okna dachowe – rodzaje

Podstawę oferty VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami, a nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach.

Wszystkie trzyszybowe okna VELUX wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne są w dwóch wariantach wykończenia - drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody lub unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwową poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności.
 

Okna dachowe Chełm i inne akcesoria – czemu warto wybrać nasze produkty?

Jeżeli urządzasz lub remontujesz poddasze, u nas zaopatrzysz się nie tylko w wysokiej jakości okna dachowe, lecz także funkcjonalne rolety wewnętrzne i zewnętrzne. Tu dobierzesz do swoich okien moskitierę, która zabezpieczy pomieszczenie przed muchami, komarami i innymi owadami, markizę oraz rolety zewnętrzne czy wewnętrzne pozwalające na kontrolowanie ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Ponadto nasi eksperci udzielą porady w zakresie wyboru i montażu okien dachowych a także pomogą znaleźć dekarza, który profesjonalnie zamontuje Twoje okno dachowe. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania i doradzamy. Jeżeli szukasz okien dachowych w Chełmie, zapoznaj się z naszymi propozycjami. Tu stworzysz idealny dla siebie projekt, znajdziesz fachowców i sprawdzisz cenę wybranego rozwiązania w cenniku.