Okna dachowe Bielsko-Biała-dystrybutorzy  VELUX

Jakość i komfort na lata. Okna dachowe - Bielsko-Biała 

Podstawę oferty firmy VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. Wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne w dwóch wariantach wykończenia - naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach czy kuchniach.

Nowoczesne okna dachowe – Bielsko-Biała i okolice 

W nowych oknach dodatkową ochronę przed chłodem i stratami ciepła osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnej czarnej ramki termoplastycznej TPS oraz nowej powłoki niskoemisyjnej szyby wewnętrznej. Okno cechuje się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K), a w przypadku montażu obniżonego z kołnierzem uszczelniającym VELUX  i ramą izolacyjną BDX F jest jeszcze niższy i wynosi 0,94 (W/m2K).
W nowych oknach GLL i GLU szyby są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Dodatkowo pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości. W efekcie okna cechują się wyższą o 3dB izolacją dźwiękową, co oznacza odczuwalny dwukrotny spadek natężenia głośności.
Okna dachowe VELUX są dostępne w najbardziej popularnych wymiarach. Z łatwością wkomponują się w każdy skośny dach, dzięki szerokiej ofercie kołnierzy uszczelniających przeznaczonych do różnych pokryć. Okna można montować samodzielnie oraz w zestawach obok siebie w pionie lub poziomie, a także w połączeniu z oknami kolankowymi lub elementami doświetlającymi.  

Okna dachowe Chełm i inne akcesoria – czemu warto wybrać nasze produkty?

W ofercie marki VELUX dostępne są klasyczne okna drewniane, jak i drewniano-poliuretanowe przeznaczone do pomieszczeń wilgotnych np. kuchni czy łazienek. W tej samej cenie, oferowane są okna w dwóch wersjach otwierania: z uchwytem w górnej części skrzydła lub z klamką na dole. W przypadku wersji z górnym otwieraniem, w każdej chwili okno można wyposażyć w sterowanie elektryczne lub solarne. Takie okna wygodnie otwiera się i zamyka zdalnie za pomocą klawiatury naściennej lub specjalnej aplikacji w telefonie. Wyposażone są także w czujnik deszczu, który zamknie je automatycznie, gdy tylko spadnie pierwsza kropla.
Klienci poszukujący rozwiązań Smart Home mogą dodatkowo wyposażyć okno w system kontroli klimatu VELUX ACTIVE. System, bazując na danych z czujników jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz aktualnej pogodzie na zewnątrz, automatycznie reguluje otwieranie i zamykanie okien dachowych, markiz oraz rolet wewnętrznych i zewnętrznych.
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie oferty, nasi doradcy służą pomocą!