Dekarz Zabrze - firmy i usługi dekarskie

Efektywność energetyczna to jedna z najważniejszych cech, jakie bierzemy pod uwagę przy wyborze okien dachowych. Produkty marki VELUX wyróżniają się wysoką izolacyjnością i skutecznie chronią poddasze przed ucieczką ciepła. Aby jednak w pełni wykorzystać ich potencjał, warto zadbać o ich szczelny montaż.

Okna dachowe Zabrze  

Każdy, kto myśli o budowie domu  z użytkowym poddaszem, będzie musiał wybrać okna dachowe. W okolicach Zabrza można znaleźć kilka punktów dystrybucyjnych, w których sprzedawane są produkty marki VELUX, w tym wysokiej jakości okna dachowe. Dzięki nim doprowadzisz na poddasze światło dzienne i zapewnisz możliwość wentylacji wnętrz.

Okna dachowe - Zabrze - wyjątkowa technologia 

Dlaczego warto wybrać okna dachowe VELUX? Nowe trzyszybowe okna dachowe VELUX gwarantują domownikom jeszcze wyższe niż dotychczas parametry energooszczędności, a także lepszą izolację akustyczną i łatwiejsze czyszczenie. W nowych oknach dachowych VELUX szyby są łącznie o 30% grubsze , co więcej różnią się między sobą grubością, dzięki czemu skutecznie tłumią dźwięki o różnej częstotliwości. Takie rozwiązanie zastosowano w nowych oknach VELUX GLL i GLU. Wyróżniają się one bardzo dobrym parametrem dźwiękoszczelności Rw=35dB, gwarantując użytkownikom poddaszy możliwość odcięcia się do zewnętrznego zgiełku. Zastosowanie dodatkowej powłoki łatwozmywalnej na zewnętrznej szybie sprawia, że zabrudzenia organiczne rozkładane są w wyniku promieniowania UV, a następnie dzięki jej właściwościom hydrofilnym łatwo spłukiwane przez deszcz. Taką szybę znacznie łatwiej utrzymać w czystości. Zastosowanie w nowych oknach dodatkowej termoplastycznej ramki międzyszybowej TPS i zaawansowanej powłoki niskoemisyjnej szyby wewnętrznej gwarantuje jeszcze lepszą ochronę przed chłodem i stratami ciepła, a w konsekwencji niższe rachunki za ogrzewanie. Okno cechuje się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K).

Okna dachowe - Zabrze - solidna konstrukcja i ponadczasowy design 

Nowe okna VELUX dostępne są w wersji drewnianej (GLL) oraz drewniano-poliuretanowej (GLU), polecanej do pomieszczeń wilgotnych. Możemy wybrać modele z górnym uchwytem otwierającym lub wygodną klamką w dolnej części skrzydła. Popularnością cieszą się także okna klapowo-obrotowe, które można uchylić do kąta 45 stopni lub zatrzymać w dowolnej pozycji, a także sterowane elektrycznie, które wygodnie otwiera się i zamyka zdalnie za pomocą przycisku naściennego. 

Okna dachowe VELUX dostępne są w najbardziej popularnych rozmiarach. Można je łączyć w atrakcyjne zestawy, także z pionowymi oknami kolankowymi i elementami doświetlającymi, zyskując duże powierzchnie przeszkleń.

VELUX - okna dachowe Zabrze i okolice

Poza oknami dachowymi w ofercie firmy VELUX dostępne są także świetliki tunelowe, okna do płaskiego dachu, a także rolety wewnętrzne, zewnętrzne, moskitiery i markizy. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości okien dachowych i produktów dodatkowych, odwiedź najbliższy punkt dystrybucyjny zlokalizowany w Twojej okolicy.