Okna dachowe Konin - dystrybutorzy VELUX

Jeśli zależy Ci na komfortowym, jasnym i ciepłym poddaszu, musisz zadbać o dobre okna. To one odpowiadają za wpuszczenie światła, wentylację i właściwą termoizolację pomieszczenia. Zastanawiasz się, czy w Koninie można znaleźć okna dachowe najwyższej jakości, które spełniają nie tylko wszystkie wymogi bezpieczeństwa, ale też Twoje własne wymagania? Sięgnij do oferty VELUX – lidera wśród producentów okien na rynku.

Okna dachowe Konin – okna, którym żadna pogoda niestraszna!

Śnieżyca na zewnątrz? A może palące słońce? Warunki pogodowe nie mają znaczenia! Z oknami dachowymi VELUX możesz spać spokojnie - są wyjątkowo odporne na niesprzyjające warunki pogodowe. Wszystko dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, które skutecznie zabezpieczają okno i szybę przed uszkodzeniami. Okna zostały wykonane w konstrukcji ThermoTechnology™, która gwarantuje wyższą szczelność i izolacyjność dźwiękową. Wyposażone są w energooszczędny pakiet 3-szybowy chroniący przed chłodem i stratami ciepła. Dodatkowo okna z linii Standard Plus mają powłokę łatwozmywalną na szybie zewnętrznej, a ich szyby są grubsze, dzięki czemu skutecznie chronią przed hałasem z zewnątrz. Wszystkie te udoskonalenia sprawiają, że okna dachowe od VELUX charakteryzują się naprawdę wysoką odpornością na najróżniejsze warunki pogodowe, co przekłada się na ich trwałość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Okna dachowe VELUX – na jaki sposób otwierania postawić?

Wśród modeli marki VELUX znajdziesz okna o różnym sposobie otwierania. To duży atut naszej oferty, dzięki któremu znacznie łatwiej dopasować produkt do indywidualnych potrzeb, wysokości ścianki kolankowej oraz wyposażenia domu klientów. W ofercie znajdziesz okna otwierane manualnie lub sterowane elektrycznie. . Okna otwierane manualnie posiadają ergonomiczny uchwyt, w górnej części skrzydła.. Modele z górnym otwarciem polecamy wybrać, jeśli okno znajduje się na wysokości mniej więcej 80-130 cm od podłogi W przypadku wyższej ścianki kolankowe, lepiej sięgnąć po modele otwierane od dołu. Ciekawym i bardzo nowoczesnym rozwiązaniem jest także otwieranie zdalne, w które wyposażyliśmy modele z serii Premium. Możesz od razu zdecydować się na okna z silnikiem elektrycznym lub okna z górnym systemem otwierania wyposażyć w system elektrycznego sterowania. Takie okna takie można wygodnie otwierać i zamykać za pomocą przycisku naściennego lub aplikacji w telefonie, (gdy okna zostaną połączone z inteligentnym systemem sterowania np. VELUX App Control lub VELUX ACTIVE) Dużą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość otwierania i zamykania okien podczas nieobecności domowników.

Okna dachowe Konin – innowacja, która przekłada się na wygodę

W konstrukcji okien dachowych VELUX zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym ich codzienne użytkowanie jest przyjemne i łatwe. Oprócz wspomnianego już systemu sterowania zdalnego okna zostały wyposażone w zintegrowaną wentylację, która pozwala na wpuszczenie świeżego powietrza nawet gdy okna są zamknięte.. Innowacyjna konstrukcja ThermoTechnology™ która gwarantuje wyższą szczelność i izolacyjność dźwiękową, a energooszczędny pakiet 3-szybowy chroni przed chłodem i stratami ciepła. . 
Powyższe rozwiązania skutecznie zwiększają funkcjonalność i ergonomiczność okien dachowych od VELUX, w efekcie przekładając się na komfort użytkowania. Stawiając na okna VELUX, możesz być pewny trwałości, doskonałej izolacji i wygody wszystkich domowników. To idealny sposób na stworzenie przyjemnej i bezpiecznej przestrzeni, do której Ty i Twoi bliscy będziecie chcieli powracać!