Okna dachowe Chorzów - dystrybutorzy VELUX

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem znakomitej jakości produktów do domu. Oferujemy między innymi okna dachowe. Chorzów jest miastem, gdzie w ostatnich latach przeprowadziliśmy wiele realizacji, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Solidna i niezawodna konstrukcja okien dachowych sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. 

Dlaczego warto? 

Okna dachowe cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Ze względu na swoje usytuowanie dostarczają dwa razy więcej światła niż porównywalnej wielkości okna fasadowe. 

Szeroki wybór produktów 

Okna dachowe dostępne są w wielu rozmiarach, co sprawia, że każdy z klientów znajdzie  produkty dopasowane do swoich potrzeb. Co ważne, na oknach dachowych można zamontować rolety oraz żaluzje. Zapewnia to wysoki poziom prywatności wewnątrz pomieszczeń, a oprócz tego pozwala kontrolować stopień nasłonecznienia i chronić wnętrza przed nagrzewaniem. 

Postaw na sprawdzone rozwiązania 

Okna dachowe cieszą się rosnącą popularnością nie tylko ze względu na ich wysoką funkcjonalność, ale także z uwagi na to, że można je uzupełnić o system kontroli klimatu VELUX ACTIVE lub VELUX App i otwierać/zamykać je zdalnie za pomocą aplikacji w telefonie. W ten sposób nawet znajdując się z dala od domu można skontrolować, czy  wszystkie okna zostały dokładnie zamknięte. Co więcej, system kontroli klimatu VELUX ACTVIE pomoże zadbać o dobry klimat wewnętrzy w domu.  Bazując na danych pobieranych z czujników wewnątrz pomieszczenia oraz aktualnej pogodzie na zewnątrz, system zdecyduje, kiedy otworzyć lub zamknąć okna lub ponieść/opuścić rolety. 


Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich produktów oferowanych przez naszą firmę oraz do wybrania rozwiązań dopasowanych do swoich potrzeb. Okna dachowe można montować w każdym pomieszczeniu, także w kuchniach czy łazienkach. W zależności od wysokości ścianki kolankowej, klienci mogą wybierać sposób okien otwieranych u góry lub klamką na dole. . Wszystko po to, aby codzienne korzystanie z produktu było możliwie najbardziej wygodne oraz komfortowe.