Okna dachowe Bytom - dystrybutorzy  VELUX

Jak zapewnić nieograniczone widoki i wprowadzić do wnętrza na poddaszu dużą ilość światła dziennego? Wystarczy zamontować okna dachowe VELUX. Wszystkich mieszkańców Bytomia zapraszamy do punktów dystrybucyjnych zlokalizowanych w okolicznych miejscowościach. 

Nowoczesne okna dachowe – Bytom 

Podstawę oferty firmy VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach, do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. Wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne w dwóch wariantach wykończenia - naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach czy kuchniach.

Solidność wykonania i komfort użytkowania. Okna dachowe – Bytom  

W nowych oknach dodatkową ochronę przed chłodem i stratami ciepła osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnej czarnej ramki termoplastycznej TPS oraz nowej powłoki niskoemisyjnej szyby wewnętrznej. Okno cechuje się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K), a w przypadku montażu obniżonego z kołnierzem uszczelniającym VELUX  i ramą izolacyjną BDX F jest jeszcze niższy i wynosi 0,94 (W/m2K).
W nowych oknach GLL i GLU szyby są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Dodatkowo pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości. W efekcie okna cechują się wyższą o 3dB izolacją dźwiękową, co oznacza odczuwalny dwukrotny spadek natężenia głośności.
Okna dachowe VELUX są dostępne w najbardziej popularnych wymiarach. Z łatwością wkomponują się w każdy skośny dach, dzięki szerokiej ofercie kołnierzy uszczelniających przeznaczonych do różnych pokryć. Okna można montować samodzielnie oraz w zestawach obok siebie w pionie lub poziomie, a także w połączeniu z oknami kolankowymi lub elementami doświetlającymi. 

Okna VELUX w Bytomiu – wybierz model dla siebie 

W ofercie firmy VELUX dostępne są okna obrotowe, otwierane u góry, idealne do pomieszczeń z dużą ilością mebli lub też sypialni dziecięcych (maluch nie dosięgnie do klamki) lub z klamką w dolnej części skrzydła, polecane do pomieszczeń z wysoką ścianką kolankową. Popularnością cieszą się także modele klapowo-obrotowe, które można uchylić do kąta 45 stopni lub zatrzymać w dowolnej pozycji, okna do dachów płaskich, świetliki tunelowe, a także produkty dodatkowe - rolety wewnętrzne, zewnętrzne, moskitiery i markizy.
Oferujemy również innowacyjne rozwiązania, które mogą stać się elementem domu inteligentnego. Okna dachowe sterowane elektrycznie lub solarne wygodnie otwiera się i zamyka zdalnie za pomocą przycisku naściennego.  Dodatkowo, uzupełniają okno o system kontroli klimaty VELUXACTIVE można cieszyć się lepszą jakością powietrza w domu, o które zadba inteligentny system. Bazując na danych z czujników jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz aktualnej pogodzie na zewnątrz, system automatycznie reguluje otwieranie i zamykanie okien dachowych, markiz oraz rolet wewnętrznych i zewnętrznych.
Znajdź idealne rozwiązanie dla siebie w jednym z naszych punktów zlokalizowanych w okolicach Bytomia i ciesz się komfortem życia!