Okna dachowe Białystok-dystrybutorzy VELUX

Trzyszybowe, sterowane elektrycznie, otwieranie od góry, klamką w dolnej części skrzydła lub z podwójnym systemem otwierania – takie rozwiązania znajdziesz w ofercie firmy VELUX. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać produkty firmy VELUX? Przede wszystkim dlatego, że dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym Klientom jedynie najwyższej jakości rozwiązania – energooszczędne, trwałe i odporne na uszkodzenia.

Okna dachowe - Białystok 

Produkty firmy VELUX dostępne są w punktach dystrybucji w Białymstoku. Wybrane modele dostarczymy pod adres wskazany w złożonym zamówieniu. To jednak nie wszystko, chcemy, abyś jak najszybciej cieszył się wybranymi rozwiązaniami, dlatego też dostawę realizujemy błyskawicznie. 

Doskonała izolacja pomieszczeń 

Podstawę oferty VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. 
W nowych oknach dachowych linii Standard Plus dodatkową ochronę przed chłodem i stratami ciepła osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnej czarnej ramki termoplastycznej TPS oraz nowej powłoki niskoemisyjnej szyby wewnętrznej. Okno cechuje się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K), a w przypadku montażu obniżonego z kołnierzem uszczelniającym VELUX i ramą izolacyjną BDX F jest jeszcze niższy i wynosi 0,94 (W/m2K).
 

Komfortowe otwieranie  

Sprawdź nowoczesne rozwiązania z linii Premium, które przygotowaliśmy w tej kategorii. Znajdziesz tutaj elektrycznie sterowane okna dachowe, które otwierane są zdalnie. Takie okna wygodnie otwiera się i zamyka za pomocą przycisku naściennego, a nawet za pomocą aplikacji w smartfonie! 

Standard, Standard Plus i Premium – rodzaje okien dachowych w VELUX 

Sprawdź produkty z linii Standard, Standard Plus lub Premium i wybierz rozwiązania najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Okna VELUX dostępne są w wersji drewnianej oraz drewniano-poliuretanowej, polecanej do pomieszczeń wilgotnych. Występują w najbardziej popularnych rozmiarach. Z łatwością wkomponują się w każdy skośny dach, dzięki szerokiej ofercie kołnierzy uszczelniających przeznaczonych do różnych pokryć. Okna można montować samodzielnie oraz w zestawach obok siebie w pionie lub poziomie, a także w połączeniu z oknami kolankowymi lub elementami doświetlającymi. Oferowane są one w dwóch wersjach otwierania: z uchwytem w górnej części skrzydła lub z klamką na dole. Daje to możliwość dostosowania jej do wysokości montażu i planowanej aranżacji w tej samej cenie. W przypadku wersji z górnym otwieraniem, w każdej chwili okno można wyposażyć w sterowanie elektryczne lub solarne. 

Bogaty wybór okien dachowych 

Zastanawiasz się, jakie  okna dachowe wybrać? W zakładce “Produkty” znajdziesz szczegółowe informacje na temat poszczególnych modeli. Jeśli chcesz szybko poznać cenę wybranych produktów, skorzystaj z naszego konfiguratora.