Nowa generacja okien do dachów płaskich

Odkryj przyszłość okien do dachów płaskich

Nowe okna do dachów płaskich wyróżnia minimalistyczny i elegancki design. Ich unikalna konstrukcja i szkło od samych krawędzi zapewniają maksymalną ilość światła dziennego w Twoim domu.

 
 
Zobacz projekty z oknami do dachów płaskich
Zainspiruj się i wybierz najlepsze rozwiązania do Twoich prac

Jeszcze więcej światła w Twoim projekcie

Nowa generacje okien do płaskiego dachu VELUX zapewnia maksymalną ilość światła dziennego, a dla większej wygody możesz dodać aplikację VELUX App Control lub zamontować rolety wewnętrzne.

Maksymalna ilość światła dziennego

Dzięki wąskiej ramie, nowe  okna zapewniają do 52%* więcej światła dziennego.

* w porównaniu do CFP/CVP 6060

Paramtery techniczne

Okna nowej generacji 

wyposażone są w pakiety 2 – lub 3 -szybowe, z szybą zespoloną** ze szkłem klejonym bezpiecznym

**Urc, ref 300: 0.55 W/(m2K)

Duży wybór rozmiarów

Okna dostępne są w wielu rozmiarach, nawet do 200x100 cm, co zapewnia jeszcze więcej światła i lepszy klimat w pomieszczeniu. Do wyboru warianty nieotwierane, otwierane elektrycznie lub zasilane solarnie. 
 

Systemy inteligentnego sterowania

Warianty otwierane elektrycznie lub zasilane solarnie mają wbudowany cichy silnik z czujnikiem deszczu. Okna do płaskiego dachu oraz rolety są w pełni kompatybilne z aplikacją VELUX App Control.

Idealne dopasowanie do każdego projektu

Od sferycznego lub płaskiego modułu szklanego, po tradycyjną kopułę czy świetlik dachowy – w szerokiej ofercie okien do płaskiego dachu firmy VELUX znajdziesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Sferyczny moduł szklany

Unikalna technologia CurveTech

Płaski moduł szklany

Światło dzienne, design i  estetyka 

Kopuła

Optymalna powierzchnia doświetlająca

Świetlik dachowy

Produkt do budynków nieogrzewanych 

Wnęka okienna 

 Zaprojektowana w celu usprawnienia montażu okien do dachów płaskich, wnęka okienna VELUX pozwala zaoszczędzić czas podczas montażu, eliminując konieczność wykonywania wnęki na miejscu. To kompleksowe rozwiązanie obejmuje panele PVC, paroizolację (BBX) i okładziny.
 
 

Katalog

Nowa rozbudowana oferta okien do płaskiego dachu VELUX dostępna jest w wielu wariantach. Sprawdź nasze rozwiązania i niezbędne informacje techniczne dotyczące produktów w naszym katalogu.