Pobierz biblioteki CAD wszystkich produktów VELUX.
Materiały przeznaczone są dla projektantów posługujących się programami ArchiCAD, AutoCAD, Revit oraz 3dsMax.

Gotowe bloki CAD i obiekty BIM to niezastąpione narzędzia w pracy architektów i projektantów. Wiemy ile czasu zajmuje i jak pracochłonne jest przygotowanie projektu i tworzenie wizualizacji, oraz jak ważny jest każdy detal. 

Dostęp do skatalogowanych i przejrzyście opracowanych bibliotek CAD to rozwiązanie, które niezwykle ułatwia pracę. Wystarczy kilka kliknięć, by wybrać żądany rysunek w potrzebnym formacie i rozpocząć pobieranie i wstawianie go do projektu, bez konieczności długich poszukiwań.

Dla projektantów posługujących się programami ArchiCAD, AutoCAD, Revit oraz 3dsMax – oferujemy szereg gotowych bibliotek i obiektów naszych produktów: okien dachowych, okien kolankowych, okien dachowych balkonowych i balkonów dachowych, okien do płaskiego dachu oraz świetlików tunelowych w formie modeli 2D i 3D, a także obiektów BIM.

Bloki CAD to opracowane w postaci rysunków 2D rzuty, widoki i przekroje oraz modele 3D gotowe do wstawienia do projektu.

BIM czyli Modelowanie Informacji o Budynku (ang. Building Information Modeling) to nowoczesny standard projektowania, koordynacji oraz kontroli kosztów budowy.
BIM wzmacnia proces projektowania dzięki zapewnieniu stałego przepływu informacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego, wraz z inwestorem. Obiekty BIM to cyfrowe odwzorowanie produktów, których można używać w inteligentnych modelach budynków. 

Wykorzystanie technologii BIM umożliwia specjalistom z różnych dziedzin udział w procesie projektowania pomagając stworzyć szczegółowy, oparty na dokładnych obliczeniach trójwymiarowy model projektu, zawierający wszystkie istotne dla produktów dane.

Zachęcamy Państwa do pobierania plików i obiektów BIM i stosowania ich w swoich projektach.

Domy jednorodzinne z oknami VELUX