Buduje nie ryzykuje #Klientbezpieczny akcja z VELUX

Firma VELUX jest partnerem kampanii #KlientBezpieczny, której inicjatorem jest Stowarzyszenie Dom Bezpieczny, a partnerem merytorycznym Związek Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa działający w ramach Związku Pracodawców Lewiatan. Na bazie aktualnych dokumentów prawnych i stron rządowych opracowano wytyczne i rekomendacje branżowych zasad bezpiecznych zakupów i montażu stolarki okiennej. 

W ramach akcji firma VELUX chce edukować i wspierać partnerów handlowych w podnoszeniu wiedzy o standardach bezpiecznych zakupy bez ryzyka zakażenia COVID-19 w sklepach i hurtowniach budowlanych. Zaś w środowisku dekarzy podnosić wiedzę o zasadach bezpiecznych montaży okien dachowych VELUX. Twój punkt handlowy lub firma dekarska może wziąć udział bezpośrednio kampanii #KlientBezpieczny i zadeklarować, że przestrzega branżowych standardów bezpiecznych zakupów i montaży poprzez zarejestrowanie się na stronie.

Nasza branża wymaga często tradycyjnego kontaktu z klientem, dlatego niezwykle ważne jest, aby wszyscy klienci czuli się bezpiecznie podczas zakupów lub montażu okien dachowych. Poza tym jako odpowiedzialny pracodawca powinieneś w możliwie największym stopniu chronić swoich pracowników przed zakażeniem.  Oczywiście istotne jest wdrożenie zasad bezpieczeństw praktyce, ale równie ważne jest informowanie klientów, że Wasza firma je stosuje.

Szczególnie teraz może to być element decydujący o tym że Klient trafi właśnie do Twojej firmy, a nie do innej konkurencyjnej. Przygotowaliśmy szereg materiałów, które pomogą Wam w komunikacji z Waszymi klientami właśnie w tym obszarze bezpieczeństwa zakupów w czasie pandemii.

#BudujeNieRyzykuje tak misja, która powinna przyświecać wszystkim uczestnikom rynku budowlanego: inwestorom, sprzedawcom, dekarzom i montażystom, a wszystko w trosce o zdrowie swoje i innych. Bądźmy zdrowi!

obsługa klienta VELUX