Szkolenia dla dekarzy "Montowanie na ekranie"

Poniżej obejrzysz cykl szkoleń online dla dekarzy "Montowanie na ekranie". W tej zakładce znajdziesz szkolenia związane z różnodną tematyką - ciepły montaż, okna kolankowe, elektryka, rolety zewnętrzne czy montaż okien kombi. Już teraz możesz zyskać dodatkową wiedzę bez wychodzenia z domu!  Wybierz skróconą wersję szkolenia bądź wejdź na naszego YouTuba i zobacz dłuższe wersje nagrań.  
Zapoznaj się z najważniejszą wiedzą o procesie ciepłego montażu okien dachowych VELUX z użyciem produktów izolacyjnych oraz o nowościach, kołnierzu EDT do pokryć płaskich.
 Dariusz, Mariusz i Sławek w tym odcinku zaprezentują montaż okien w zestawach kombi. Sprawdź, jakie zasady warto mieć na uwadze przy łączeniu okien dachowych w zestawy.
Każde nasze kolejne spotkanie to nieco inny skład. Poznajcie Kubę i Piotra, którzy przybliżą Wam montaż nowej generacji pełnego pakietu rolet zewnętrznych VELUX – w tym nowej solarnej markizy zaciemniającej.
W nieco mniejszym składzie niż zwykle powraca do Was Mariusz, który omówi systemy elektrycznego sterowania. Dowiedz się, jak zainstalować silnik VELUX KMG na oknie obrotowym z górnym otwieraniem. 
W tym odcinku przedstawiamy montaż okien w nowym kołnierzu umożliwiającym instalację dowolnych dwóch okien w systemie bezkrokwiowym. Poznaj szczegóły i zalety rozwiązania Zestawu Duo.