Czas, by wymienić okna dachowe?

Wymiana okna dachowego z zachowaniem wnęki


Ta metoda wymiany okna dachowego VELUX nie wymaga demontażu starej wnęki i instalacji nowej. W ten sposób obniża się koszty i przyspiesza proces wymiany, który można wykonać w ciągu jednego dnia.

Wymiana okna dachowego z częściowym zachowaniem wnęki


Dzięki tej metodzie możesz zamontować okno głębiej w dachu i w ten sposób poprawić izolację wnęki, połączenia okna z konstrukcją dachu oraz zapewnić bardziej estetyczny wygląd od zewnątrz. Montaż trwa jeden dzień, a istniejącą wnękę okienną można zachować prawie w całości — demontowana jest tylko jej górna część.

Wymiana okna dachowego razem z wnęką okienną


Metoda ta pozwala w największym stopniu zadbać o poprawę komfortu cieplnego na poddaszu. Co więcej, w tej sposób możesz wymienić okno dowolnego typu, również innej firmy, na wymarzone okno dachowe VELUX. Wymieniając wnękę okienną możesz zdecydować się na montaż większego okna lub dołożenie kilku okien dachowym, by doprowadzić do wnętrza więcej światła. W zależności od potrzeb, możesz także zmienić wysokość montażu i wybrać inny system otwierania okna. Bez względu na wymiary nowego okna dachowego proces wymiany, wykonany przez profesjonalnego montażystę, będzie przebiegał sprawnie.

Jak wymienić okno dachowe?


Obejrzyj film o procesie wymiany okien dachowych. To łatwiejsze niż myślisz!