Zapraszamy do społeczności Kobiet - aktywnie działającej w branży dekarskiej!

Historie silnych Kobiet!

Pozytywne zmiany zachodzą wokół nas. Kobiety doskonale dają sobie radę w wielu profesjach, również tych postrzeganych za typowo męskie. Branża budowlana czy dekarska staje się miejscem pracy i realizacji ambicji zawodowych kobiet. Wiele Pań z powodzeniem prowadzi lub współprowadzi firmy wnosząc wiele świeżości i empatii do budowlanego świata. Poznajcie inspirujące historie Asi i Basi - wyjątkowych kobiet w męskim świecie, które wzięły los w swoje ręce i doskonale realizują się w tym biznesie!

Poznaj historię Basi Michalskiej

Razem z mężem prowadzi firmę dekarską pod Kielcami. Basia zajmuje się pracami związanymi z prowadzeniem biura, ale również obróbką drewna, którą kocha. Wózkiem widłowym jeździ lepiej niż niejeden mężczyzna!

Poznaj historię Asi Gąseckiej

Asia prowadzi duży tartak pod Bydgoszczą. Wspólnie z mężem produkują i wysyłają w Polskę dachy. Organizują również załogi dekarskie do kompleksowych wykończeń dachów. Asia jest świetnym menedżerem. Doskonale organizuje pracę ludzi i uwielbia z nimi pracować.

Dołącz do nas

Dołącz do nas

Czy Ty również prowadzisz biznes dekarski lub chciałabyś zacząć wspierać swojego partnera w rozwoju rodzinnej firmy?

Dołącz do nas – społeczności kobiet z branży!

Stworzymy wspólnie społeczność kobiet aktywnie działających w branży dekarskiej! Będziemy się wspierać i wzajemnie inspirować oraz dostarczymy Ci możliwość uczestnictwa w szkoleniach.

Aby dołączyć wystarczy podzielić się swoim dotychczasowym doświadczeniem, odpowiedając na kilka pytań w ankiecie! Zajmie Ci to jedynie 5 minut.

Wsparcie dekarzy

Zobacz, w jaki sposób obecnie wspieramy dekarzy, przygotowując dla nich szkolenia, instrukcje montażu, czy programy rozwoju