Program VELUX Club daje wiele korzyści, za każde zamontowane okno dachowe VELUX (Standard, Standard Plus, Premium, Dwuszybowe - GZL 51 i GLU 51) i roletę zewnętrzną (z wyjątkiem solarnej markizy zaciemniającej SSS) otrzymasz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.

Więcej satysfakcji z każdej instalacji

Zbieraj punkty w programie VELUX Club. Wymieniaj je na fantastyczne nagrody dla Ciebie, Twojej firmy i bliskich!

Zarejestruj się na club.velux.pl

Konto można założyć na siebie w przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej lub zarejestrować firmę i dodać swoich współpracowników i zbierać punkty jako zespół.

UWAGA
Aby zapewnić poprawne działanie aplikacji VELUX Club, pobierz przeglądarkę Google Chrome oraz zapisz ją na pulpicie w celu łatwego i szybkiego dostępu do niej w dowolnym miejscu i czasie. Instrukcja dodania

VELUX Club

Zainstaluj i skanuj

Utwórz nową budowę i dodaj do niej zeskanowane okna dachowe i rolety zewnętrzne (z wyłączeniem solarnej markizy zaciemniającej SSS) VELUX, następnie po jej zakończeniu udziel odpowiedzi na kilka pytań, a min. 5 pkt za każde zamontowane okno zostanie dodane na Twoje konto.

Im więcej okien dachowych zamontujesz, tym więcej zyskasz - nawet 15 pkt za jedno okno!

VELUX Club

Zbieraj punkty

VELUX Club daje wiele możliwości. Im więcej robisz, tym więcej zdobywasz nagród np. za udział w szkoleniu, promocji otrzymasz dodatkowe punkty.  

VELUX Club

Wybieraj nagordy

Sprawdzaj stan swoich punktów w aplikacji VELUX Club i wymieniaj je w dowolnym momencie na club.velux.pl. Twoje punkty są ważne do końca przyszłego roku od momentu ich zdobycia.

VELUX Club

Skanuj więcej i odbierz kartę płatniczą

ZGROMADZONE punkty na swoim koncie wymień na doładowanie karty: 100 pkt. = 200 zł 200 pkt. = 400 zł 400 pkt. = 800 zł 600 pkt. = 1 200 zł

OPCJA dostępna tylko dla dekarzy z 10 skanami wykonanymi w 2024 r

KARTĄ MOŻNA PŁACIĆ w terminalach płatniczych Mastercard w Polsce, zagranicą i w Internecie oraz zbliżeniowo telefonem z Apple Play i Google Pay!

Wymieniaj swoje punkty na cenne nagrody

Vouchery do sklepów (m.in. Empik, Allegro), markowe ubrania z logo VELUX, profesjonalne narzędzia i wiele innych.... ​

Zobacz film i dowiedz się więcej