VELUX Business Services

VELUX Business Services - Warszawa
Jesteśmy globalną firmą, należącą do fundacji charytatywnych i rodziny naszego założyciela, z biurami w ponad 40 krajach i silnym, wspólnym przekonaniem: Pracujemy dla świetlanej przyszłości - nie tylko dla ludzi, których zatrudniamy, ale także dla świata, w którym żyjemy. W VELUX Business Services w Warszawie zajmujemy się wieloma usługami wspierającymi naszych współpracowników na całym świecie - nasze Centrum Usług Wspólnych prowadzi operacje finansowe i zakupowe, projektowanie 3D, usługi automatyzacji i wiele innych.

Sprawdź nasze oferty pracy:

VELUX Business Services

Panuje tutaj duch niezależności, który sprawia, że wszystko idzie gładko i sprawnie. Jeśli uważam, że coś może zostać udoskonalone, dostaję wsparcie, którego potrzebuję, by znaleźć rozwiązanie. To dzięki tej atmosferze wiele z naszych procesów jest obecnie prostszych, dzięki czemu mamy więcej cennego czasu na inne zadania.

Agnieszka
Global Process Owner, Requisition to Purchase, VELUX Business Services

W moim zespole jestem w kontakcie z wieloma osobami z całej organizacji. Dzięki niezależności, którą mam, opracowując nowe, pomocne im narzędzie, mogę zrobić to w sposób, który uważam za najlepszy. Wszyscy tutaj darzymy się zaufaniem, co moim zdaniem czyni nas lepszymi.

Tomasz
Robotics Process Automation, Team Leader, VELUX Business Services
VELUX Business Services
Wierzymy, że im lepiej o siebie dbamy, tym lepiej pracujemy. Poniżej możesz zobaczyć niektóre z benefitów, które oferujemy naszym pracownikom Business Services.
Nie moglibyśmy robić tego, czym się zajmujemy, bez inteligentnych, zaangażowanych i utalentowanych ludzi, których codziennie spotykamy w naszym biurze. Są oni członkami specjalistycznych zespołów zlokalizowanych w Warszawie. Poniżej możesz przeczytać więcej o sześciu głównych obszarach, w których pracujemy tworząc świetlaną przyszłość dla naszych klientów, środowiska i nas samych.