VELUX Polska po raz drugi partnerem wydarzenia Z Dachów na Rowery

26 maja dekarze wraz z rodzinami ponownie zeszli z dachów i wybrali się na wycieczkę rowerową, aby podbić szwedzką Karlskronę w ramach wydarzenia „Z dachów na rowery”. Organizatorem inicjatywy było Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD oraz firma Dachy Patryk Bianga. Jednym z partnerów wydarzenia była firma VELUX.

Celem imprezy co roku jest przede wszystkim dobra zabawa i integracja, a także zejście z wysokich dachów na ziemię, chociaż na dwa dni. Uczestnicy wybrali się z Gdyni do Karlskrony promem, a podczas rejsu mieli okazję lepiej się poznać przed czekającymi ich trudami kolejnego dnia. A po dopłynięciu do szwedzkiego wybrzeża czekała główna atrakcja, a jednocześnie największe wyzwanie – cały dzień przemierzania okolic Karlskrony na rowerze. Do wyboru rowerzyści mieli kilka tras – od 35.-kilometrowej przejażdżki rowerowej, po nawet 125.-kilometrową wyprawę.

Z tej okazji jeszcze na ziemi polskiej przygotowaliśmy dla uczestników strefę powitalną. Do dyspozycji gości były food trucki z jedzeniem, strefa relaksacyjna oraz serwis rowerowy. Łącznie wzięło udział około 170 rowerzystów, którzy na różnych trasach będą mogli zwiedzać Szwecję, podziwiać piękne widoki i zmierzysz się ze swoimi możliwościami na trasie. 

Z Dachów na Rowery 2019
Z Dachów na Rowery 2019
Z Dachów na Rowery 2019
Z Dachów na Rowery 2019
Z Dachów na Rowery 2019