Wystawa Innowacji - zobacz najbardziej innowacyjne okna

W jednym miejscu można teraz zobaczyć najnowocześniejsze technologie i najbardziej nowatorskie rozwiązania z branży stolarki. W dniach 3-6 października, podczas Międzynarodowych Targów Warsaw Home/Build w Nadarzynie, odbywa się I Wystawa Innowacji. Firma VELUX prezentuje wzór inteligentnego okna dachowego VELUX GPU INTEGRA®.

Celem Wystawy Innowacji jest pokazanie atrakcyjności branży stolarki otworowej. Firmy przedstawiają swoje najbardziej innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty. Dla odwiedzających Targi przygotowano wiele atrakcji m.in. Dzień Architekta, Dewelopera oraz różnego rodzaju warsztaty i seminaria. Wydarzenie będzie również doskonałą okazją do rozmów z przedstawicielami branży i wymiany doświadczeń. 

Wystawa Innowacji jest połączona z Ogólnopolskim Forum Stolarki 2019 – najważniejszym spotkaniem branży okienno-drzwiowej. Wezmą w nim udział przedstawiciele firm produkujących stolarkę oraz dostawcy komponentów dla branży. 

Wystawa Innowacji  - prezentacja okna VELUX GPU INTEGRA®

Podczas Wystawy Innowacji, firma VELUX prezentuje wzór panoramicznego i inteligentnego okna dachowego VELUX GPU INTEGRA®. System elektrycznego sterowania VELUX INTEGRA® umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie okna za pomocą klawiatury naściennej. Ten model można uchylić aż do kąta 45° lub bezstopniowo zatrzymać w dowolnej pozycji i cieszyć się niczym nieograniczonym widokiem na zewnątrz. Zastosowanie nowoczesnej technologii daje możliwość połączenia okna z inteligentnym systemem VELUX ACTIVE with NETATMO, który dba o jakość powietrza w domu. Oknem można wtedy sterować za pomocą aplikacji w telefonie. System, bazując na danych z czujników powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz informacji z zewnętrznych stacji pogodowych, sam decyduje, kiedy zamknąć lub otworzyć okna i rolety. Program działa na zasadzie fal radiowych, w protokole komunikacji io-homecontrol®, jest dostępny dla oprogramowania iOS oraz Android i kompatybilny z Apple HomeKit, platformą do zarządzania domem inteligentnym firmy Apple. 

Na Wystawie Innowacji zostanie zaprezentowany wzór okna dachowego VELUX GPU INTEGRA®, które będzie wkrótce dostępne w ofercie firmy VELUX.

Wystawę będzie można zwiedzać w dniach 3-6 października 2019 r. podczas targów Warsaw Home/Build organizowanych w Ptak Warsaw Expo, przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Wystawa Innowacji została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, patronem naukowym wystawy jest Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Organizatorem Wystawy Innowacji jest Forum Branżowe. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: www.innowacje.forumbranzowe.com

Wystawa Innowacji - partner główny - okno dachowe VELUX GPU
Okno dachowe VELUX GPU INTEGRA® - Wystawa Innowacji
GPU INTEGRA® - okna dachowe VELUX - Wystawa Innowacji
VELUX GPU INTEGRA® - Wystawa Innowacji 2019