Firma VELUX partnerem strategicznym podczas Dnia Dekarza 2019

 

Ogólnopolski Dzień Dekarza organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarskie jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych. Rok rocznie przyciąga tłumy profesjonalistów wraz z rodzinami. W tym roku już po raz 20 dekarze z całej Polski, a także producenci pokryć dachowych, narzędzi i chemii budowlanej spotkali się w Białymstoku. Wydarzenie miało miejsce 27 lipca, a firma VELUX była partnerem strategicznym imprezy.

Już od 20 lat Dzień Dekarza cieszy się ogromnym powodzeniem. Co roku odbywa się w innym mieście, jednak zawsze w dzień Świętego Jakuba, który jest patronem wszystkich rzemieślników. Jubileuszowy Dzień Dekarza w tym roku świętowaliśmy na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Podczas pikniku organizator wraz z Partnerami przygotowali wiele atrakcji dla odwiedzających, w tym pokazy sztuki dekarskiej z technik układania pokryć dachowych czy rzeźbienia w drewnie. Ponad to, uczestnicy rozegrali mecz Dekarze kontra Producenci.

Dodatkowo, na stoisku VELUX czekały na uczestników ciekawe konkursy. Naszym klasykiem konkursowym jest wbijanie gwoździ w pień drzewa. Pomimo, że jest to z reguły męska rozrywka, w tym roku wyjątkowo rekord pobiła Pani, która wbiła gwóźdź tylko dwoma uderzeniami! Najlepszy wynik wśród Panów wyniósł 3 uderzenia. Na naszych gości czekało również wyzwanie złożenia systemu ciepłego montażu do okien dachowych VELUX BDX – tu najlepszy wynik wyniósł 13 sekund.

Główną atrakcją okazał się jednak flow bike czyli rower blender. Ochotnicy za pomocą siły swoich nóg mogli przygotować zarówno koktajle alkoholowe, jak i bezalkoholowe. Drinki nosiły wcale nie takie oczywiste nazwy, ponieważ nawiązywały do nazw naszych produktów. Goście mogli „wyjechać” takie napoje jak Green Active, Markizowe orzeźwienie, BDX – Bardzo Dobry X-power lub Colour by you.

Dziękujemy wszystkim za udział w pikniku i za świetną zabawę. Do zobaczenia za rok – mamy nadzieję – w jeszcze większym gronie!


Dzień dekarza 2019
Dzień Dekarza 2019
Dzień Dekarza 2019
Dzień Dekarza 2019
Dzień Dekarza 2019
Dzień dekarza 2019