Uroczyste zakończenie wakacji w rodzinnym gronie

 

Ostatni weekend wakacji pełen był wielu atrakcji. Nie tylko dla uczniów, którzy starali się maksymalnie wykorzystać ostatnie wolne dni, ale także dla pracowników zakładów VELUX w Gnieźnie oraz naszej spółki siostrzanej DOVISTA. W dniach 1 i 2 września odbyły się dwie zupełnie niezależne od siebie imprezy pracownicze, które były świetną okazją aby jeszcze lepiej poznać się z kolegami z pracy i spędzić czas z rodziną.  

1 września kojarzy się z rozpoczęciem roku szkolnego, natomiast dla pracowników obydwóch zakładów VELUX w Gnieźnie od tego roku jest to również dzień pierwszej w historii wspólnej imprezy. Przez cały rok dokładamy wszelkich starań, aby połączyć siły i efektywnie pracować - teraz przyszedł czas, aby razem świętować. Nie zabrakło czerwonego dywanu, okrągłych stołów, eleganckiego wystroju, konkursów filmowych, przyznawanych Oscarów i przede wszystkim świetnej atmosfery. Była to świetna okazja do zacieśniania więzów z kolegami i koleżankami z pracy.    


Wspolne_swietowanie_Gniezno
Wspolne_swietowanie_Gniezno
Wspolne_swietowanie_Gniezno

Jednocześnie dzień później byliśmy uczestnikami prawdziwie kosmicznego pikniku. Jak co roku, spółka siostrzana firmy VELUX – DOVISTA - zorganizowała piknik rodzinny, którego hasło przewodnie brzmiało „Razem w przyszłość”. Nie przypadkowo więc wydarzeniu towarzyszyła futurystyczna otoczka z robotami oraz rakietami w tle. Na pikniku nie mogło też zabraknąć stanowiska VELUX. Ponieważ nowoczesne technologie kojarzą się z „przyszłością”, zwiedzanie naszej gnieźnieńskiej fabryki za pomocą technologii Virtual Reality okazało się strzałem w dziesiątkę. Ponad to, zadbaliśmy, aby nasi goście świetnie się bawili robiąc sobie wspólne zdjęcia w fotobudce, celując piłką do bramki i zdobywając nagrody. 

Piknik DOVISTA Razem w przyszłość
Piknik DOVISTA Razem w przyszłość