Marka VELUX z tytułem Superbrands 2020

Od 30 lat dbamy o komfort na polskich poddaszach. Nasza marka cieszy się dużym zaufaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, co potwierdzają badania konsumenckie. Tegoroczny tytuł Superbrands 2020 to kolejny dowód na to, że podążamy właściwą drogą komunikacji z naszymi klientami.

Wyróżnienie Superbrands przyznawane jest markom, które mają najsilniejszy wizerunek na polskim rynku i najlepiej odpowiadają na oczekiwania konsumentów i są przez nich chętnie polecane. Organizacja Superbrands działa od 25 lat w 90 krajach na całym świecie, a badanie Superbrands to największe w Polsce konsumenckie badanie siły i wizerunku marki. Łączna próba badawcza obejmuje ponad 10 tys. respondentów, a ocenie poddanych zostaje blisko 2 tysiące marek zgrupowanych w 100 kategoriach. Proces certyfikacji wspiera Rada Marek – stałe grono doradcze dla Superbrands w Polsce, które tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR. Wyniki ich obrad w połączeniu z opiniami konsumentów wpływają na końcową ocenę marek konsumenckich.

Nagrodę w imieniu firmy odebrał Jakub Bogacz - dyrektor marketingu, który od ponad 17 lat odpowiada za budowanie znajomości marki VELUX na polskim rynku. 

Superbrands 2020
Superbrands 2020
Superbrands 2020