Pracownicy VELUX Polska w biegu Poland Business Run 2019

20 pracowników firmy VELUX Polska wzięło udział w największym charytatywnym biegu biznesowym, Poland Business Run 2019, który odbył się w niedzielę 8 września w Warszawie. Silna ulewa, które towarzyszyła całemu wydarzeniu nie odstraszyła biegaczy  - każdy uczestnik sztafety pokonał jedno okrążenie 4,21 km, a każda drużyna przebiegła łącznie 21 km.  

Pracownicy firmy VELUX Polska już po raz trzeci wzięli udział w wydarzeniu. Bieg Poland Business Run organizowany jest od 7 lat, przez Fundację o tej samej nazwie, w największych miastach Polski. Pieniądze zebrane z opłat za pakiety startowe przekazywane są na pomoc dla osób z dysfunkcjami narządów ruchu, w tym tych po amputacjach.

W tegorocznej edycji wzięło udział 27 tys. biegaczy, którzy przyczynili się do zebrania blisko 2,3 mln złotych na pomoc osobom po amputacjach. Fundacja dofinansuje przynajmniej 49 turnusów rehabilitacyjnych, 21 protez kończyn i inny sprzęt ortopedyczny. Bieg Poland Business Run promuje także aktywny styl życia, dbanie o siebie i podkreśla wartość współpracy. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok!

Business-run-warsaw-2019-velux-940-1
Business-run-warsaw-2019-velux-940-2
Business-run-warsaw-velux-polska-940-3
Business-run-warsaw-velux-polska-940-5