Poland Business Run 2018

 

Łączymy przyjemne z pożytecznym – biegając, dobrze się bawimy i pomagamy potrzebującym! W niedzielę 1 września 30 osób z VELUX Polska wzięło udział w największym charytatywnym biegu biznesowym, Poland Business Run 2018.

W tym roku udało nam się zebrać rekordową ilość osób w historii naszego udziału w tym wydarzeniu. Każdy uczestnik sztafety pokonał jedno okrążenie 4,21 km, a każda drużyna przebiegła łącznie 21 km. Wspólnie pokonaliśmy 126 km. 4 km na uczestnika – tak mało, a dzięki temu przyczyniliśmy się do wsparcia osób po amputacjach i z niepełnosprawnością ruchu.

Poland Business Run to wydarzenie organizowane corocznie od 6 lat przez Fundację o tej samej nazwie. Ich działania skupiają się wokół pomocy i wsparciu osób niepełnosprawnych. Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Ma on charakter sztafety. Inicjatywa ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok! 
PolandBusinessRun2018
PolandBusinessRun2018
PolandBusinessRun2018
PolandBusinessRun2018