VELUX na Open Eyes Economy Summit 2018

Kongres Open Eyes Economy jest to wydarzenie skupiające się wokół zagadnień dotyczących współczesnych problemów gospodarczych i społecznych. Podczas tegorocznego kongresu odbyło się wiele wystąpień i debat dotyczących polityki, biznesu, kultury i sztuki oraz tego, jak one współpracują w obecnej rzeczywistości. Grupa VELUX również była widoczna podczas wydarzenia. Prezes firmy, David Briggs, dał inspirujące wystąpienie, w którym podzielił się wiedzą, czego możemy nauczyć się ze skandynawskiego modelu biznesowego. Z kolei prezes VELUX Polska, Jacek Siwiński, wziął udział w jednej z części pogłębiających w formie debaty.

Open Eyes Economy Summit rok rocznie cieszy się wielkim zainteresowaniem zarówno wśród interesariuszy z Polski, jak i zza granicy. W tym roku była to unikalna szansa, aby porozmawiać o ekonomii opartej na wartościach społecznych, co ostatecznie może być receptą na kryzysy dotykające współczesne społeczeństwa.

Prezes Grupy VELUX wziął udział w sesji plenarnej oraz Q&A z uczestnikami kongresu. Mówił o roli odpowiedzialnego biznesu w zmieniającym się świecie, o rosnącej roli przedsiębiorstw w tworzeniu stabilnego rozwoju społeczno-gospodarczego, a także o tym jak prowadzić efektywny biznes pozytywnie wpływający na nasze otoczenie. Z kolei Jacek Siwiński, prezes VELUX Polska, wziął udział w debacie, gdzie wspólnie z innymi uczestnikami omawiał z czego wynika odpowiedzialne gospodarowanie i co je blokuje.  


Open Eyes Economy Summit 2018
Open Eyes Economy Summit 2018