VELUX Active oraz VELUX BDX z nagrodami

Miło nam poinformować, że marzec 2019 roku był dla firmy VELUX bardzo owocny. Dwa nowatorskie produkty – innowacyjne rozwiązanie dla domu VELUX Active oraz system ciepłego montażu VELUX BDX zostały nagrodzone w konkursach Top Builder 2019 oraz Złota VILLA 2019.

Konkurs Złota VILLA odbywa się już od 9 lat i jest on organizowany przez magazyn VILLA. Jury konkursowe w tym roku nagrodziło 21 produktów w kategorii wyposażenia wnętrz, przyznało 3 nagrody dla najlepszych inwestycji mieszkaniowych oraz wyróżniło 2 najbardziej prestiżowe hotele oraz SPA w Polsce. 18 marca podczas uroczystości rozdania nagród, statuetkę w kategorii „Inteligentne rozwiązania dla domu” odebrała Dominika Majchrzak, kierownik grupy produktów, która odpowiedzialna jest właśnie za rozwój zwycięskiego systemu VELUX Active with Netatmo.

Nie minęło wiele czasu, a przedstawiciele naszej firmy odbierali kolejne nagrody! 21 marca miała miejsce uroczysta gala TOP Builder, gdzie miesięcznik „Builder” przyznał statuetki TopBuilder dla najciekawszych inwestycji oraz godnych rekomendacji rozwiązań. Wśród nagrodzonych produktów znalazł się zarówno system VELUX Active, jak i system ciepłego montażu okien dachowych VELUX BDX 2000. 

Domeną w VELUX jest to, że co roku staramy się stawiać na autorskie i innowacyjne projekty i takim produktem jest VELUX Active, który dba o komfort na poddaszu, a także o zdrowie domowników” – powiedziała Dominika Majchrzak, kierownik grupy produktów, odbierając statuetkę.

Stawiamy też na rozwój sprawdzonych rozwiązań i takim rozwiązaniem jest system do ciepłego montażu okien dachowych VELUX BDX, który doskonale odpowiada na potrzeby naszych klientów, poprawia energooszczędność zamontowanych okien, co pozwala mieszkańcom poczuć się bardziej bezpiecznie na poddaszu” – dodał Tomasz Zakrzewski, kierownik grupy produktów. 


 VELUX ACTIVE with NETATMO
Rozwiązanie, które automatycznie zapewni zdrowy klimat w domu. Bazuje na danych z czujników jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz aktualnej prognozie pogody pobranej z Internetu. Na tej podstawie system samodzielnie zarządza oknami dachowymi i roletami VELUX. W oparciu o lokalną pogodę, system wentyluje pomieszczenie co najmniej 3 razy dziennie. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

 Zestaw ciepłego montażu BDX
Poprawia parametry izolacyjne okna, chroni przed stratami ciepła i gwarantuje szczelność na wiele lat. W skład zestawu wchodzą: rama termoizolacyjna wykonana ze spienionego polietylenu wyposażona w kątowniki ułatwiające montaż na całym obwodzie okna; wokółokienna izolacja przeciwwilgociowa wykonana z trójwarstwowej włókniny polipropylenowej z butylową warstwą klejącą oraz rynienka odwadniająca.
Nagrody Złote Ville 2019
Nagrody Top Builder 2019
Nagrody Top Builder 2019
Nagrody Złote Ville 2019
Velux_Active
System VELUX BDX 2000