Listki Polityki rozdane już po raz VIII

Już od ośmiu lat tygodnik Polityka wspólnie z Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz firmą doradczą Deloitte przyznają Listki Polityki. Jest to wyróżnienie, na które mogą liczyć przedsiębiorstwa najbardziej odpowiedzialne i zaangażowane społecznie. Firma VELUX otrzymała Srebrny Listek CSR Polityki. 

W celu przystąpienia do walki o Listek, przedstawiciele firm muszą najpierw wypełnić odpowiednią ankietę przygotowaną zgodnie z normą ISO2600. Obszary, które podlegają analizie to: ład korporacyjny, prawa człowieka, zachowania wobec pracowników, ochrona środowiska, dbałość o klienta, uczciwość biznesowa oraz zaangażowanie społeczne. 

Najlepszym 73. przedsiębiorstwom wręczono Złote, Srebrne lub Białe Listki CSR. Firma VELUX została laureatem Srebrnego Listka. Nagrodę odebrał Adam Ambrozik, Corporate Affairs Manager w firmie VELUX. W tym roku nagrodzono o 7 firm więcej niż w roku ubiegłym. 


 


Więcej o Listkach Polityki można znaleźć klikając tu, natomiast Raport Odpowiedzialności Społecznej VELUX dostępny jest tutaj

 

Listki CSR Polityki
Listki CSR Polityki
Listki CSR Polityki