Firma VELUX nagrodzona w konkursie Siła Przyciągania 2019

Firma VELUX po raz kolejny została nagrodzona za działania skierowane do swoich pracowników. Tym razem  otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Siła Przyciągania w kategorii: „Najlepsza inicjatywa budująca zaangażowanie i lojalność pracowników” za organizację wydarzenia dla pracowników i ich rodzin z okazji Dnia Dziecka. Kapituła Konkursu doceniła spójność inicjatywy z naszymi celami biznesowymi, zaangażowanie pracowników w jej przebieg, a przede wszystkim frekwencję i sposób przygotowania wspólnego świętowania Dnia Dziecka.

W tegoroczny, doceniony przez Jury Konkursu, Dzień Dziecka pracownicy VELUX Polska wcielili się w profesjonalnych aktorów i zagrali na deskach Teatru. Na widowni zasiadły dzieci pracowników. Po spektaklu wszyscy zainteresowani mogli wyruszyć wraz z przewodnikiem na wycieczkę po Starym Mieście szlakiem warszawskich Bajek i Legend.

Konkurs Siła Przyciągania zorganizowany był po raz czwarty przez Puls Biznesu. Ma on na celu wyłonienie najciekawszych i najskuteczniejszych kampanii i akcji, które sprawiają, że firma nie tylko przyciąga, ale i zatrzymuje najbardziej utalentowanych pracowników.


Konkurs Siła Przyciągania 2019