Firma VELUX wyróżniona podczas Gali Builder Awards 2018

Rok 2019 owocnie rozpoczął się dla firmy VELUX, a także dla pozostałych laureatów nagrodzonych podczas Gali Builder Awards 2018. Miesięcznik „Builder” już po raz szesnasty nagrodził firmy oraz osobistości związane z branżą budowlaną, które aktywnie działają i odnoszą sukcesy na rynku budowlanym. Laureaci, których osiągnięcia zostały dostrzeżone, mogli zostać nagrodzeni tytułem Polskiego Herkulesa, Budowlanej Firmy Roku, Osobowości Branży lub Laurem Buildera.  

Rynek budowlany nieustannie się rozwija przez co firmy przez cały rok działają na pełnych obrotach. Starając się jak najlepiej wykorzystać szanse, przedsiębiorstwa jednocześnie niejednokrotnie muszą stawiać czoła wielu wyzwaniom, które generuje dobra koniunktura. Wykazując się dokładnie takimi staraniami, firma VELUX otrzymała już po raz kolejny tytuł Budowlanej Firmy Roku 2018. Nagrodę w imieniu całego zespołu VELUX odebrał Prezes Jacek Siwiński.

Nie mniej jednak żadna firma nie może być w pełni skuteczna bez włożonego wysiłku i zaangażowania ze strony jej menadżera. Przedstawiciele przedsiębiorstw, którzy byli wyjątkowo aktywni i skuteczni, a ich trafne decyzje i inicjatywy miały wpływ na wyniki i osiągnięcia całej firmy zostali uhonorowani tytułem Osobistości Branży 2018. Jesteśmy tym bardziej dumni, że wysiłki naszego Prezesa również zostały docenione i podczas wydarzenia otrzymał on właśnie ten tytuł.
Jest on odpowiedzialny za planowanie i wdrażanie strategii rozwoju spółki, wyznacza kierunki komunikacji i założenia polityki społecznej odpowiedzialności biznesu.  W spółce VELUX Polska odpowiada za wiele zmian m.in. digitalizację i automatyzację procesów, innowacje produktowe, rozwój centrów usług wspólnych. Za swoją charyzmę oraz sukcesy handlowe na polskim rynku jest doceniany zarówno przez pracowników, jak również Zarząd Grupy VELUX.
Gala Builder Award 2018
Gala Builder Award 2018
Gala Builder Awards 2018
Gala Builder Awards 2018