Firma VELUX na pierwszej konferencji Mój Zdrowy Dom

 

26 września odbyło się Forum Kobiet, organizowane pod hasłem Mój Zdrowy Dom. Motywem przewodnim spotkania były zagadnienia związane z budową, remontem, a także wykończeniem domu. Podczas prawdziwie kobiecego spotkania, Monika Kupska-Kupis, architekt firmy VELUX, podzieliła się z widownią oraz innymi uczestnikami wiedzą na temat naszych warunków mieszkaniowych i ich wpływu na zdrowie.

Czy wiesz, że spędzamy aż 90% czasu w budynkach? Warunki w jakich żyjemy mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Jednak często zapominamy, że dobre doświetlenie światłem dziennym, świeże powietrze i odpowiednia temperatura w pomieszczeniach to fundamenty zdrowego domu. Wspólnie z uczestnikami Forum Kobiet zastanawialiśmy się m.in. jak zaprojektować dom, który będzie komfortowy i przyjazny dla rodziny, jak połączyć nowoczesne technologie z funkcjonalnością, a także w jaki sposób wybierać materiały budowlane, aby były jednocześnie trwałe i nieszkodliwe dla naszego zdrowia. Dom, to coś więcej niż ściany i meble – dlatego o receptę na szczęśliwy dom poproszona została Pani Barbara Stuhr.

Gośćmi oraz ekspertami Forum były kobiety mocno związane są z branżą budowlaną i szeroko pojętą architekturą. Tym bardziej cieszymy się, że mieliśmy szansę podzielić się naszą wiedzą na temat zdrowych domów z uczestnikami.
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom
Forum Kobiet pod hasłem Mój Zdrowy Dom