Firma VELUX nagrodzona w konkursie Employer Branding Excellence Award 2018

7 czerwca br. odbyła się uroczysta gala Employer Branding Summit 2018, podczas której zostały wręczone nagrody oraz wyróżnienia dla organizacji, które w szczególny sposób dbają o jakość swoich działań na rzecz budowania marki pracodawcy.

Łącznie wręczono 7 nagród w 7 kategoriach oraz 27 wyróżnień. Jest to dowód na coraz większe zainteresowanie, a także zaangażowanie firm w dziedzinie zarządzania wizerunkiem pracodawcy. Wśród laureatów znalazły się zarówno duże, międzynarodowe marki, jak i mniejsze organizacje.

Firma VELUX zwyciężyła w kategorii Wewnętrzna Kampania Marketingowa za program rozwojowy LEVEL UP! LEVEL UP! jest to seria szkoleń dla pracowników, gdzie to oni sami decydują, jaka tematyka jest dla nich najbardziej interesująca. Obejmują one między innymi takie obszary jak zdrowie i styl życia, umiejętności czy wiedza oraz narzędzia. Kursy są prowadzone zarówno przez pracowników firmy, jak i przez zewnętrznych instruktorów. W naszej firmie rozwój kompetencji pracowników jest niesamowicie ważny, dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasze działania w tym obszarze zostały docenione.


Nagroda_Employer_Branding_Excellence_Award
Employer_Branding_Summit_2018