III Doroczny Piknik Dekarski – czyli czas spędzony wspólnie z architektami i dekarzami


W niedzielę 24 czerwca wzięliśmy udział w III Dorocznym Pikniku Dekarskim w Olsztynie, który zgodnie z tradycją zorganizowany został przez warmińsko-mazurski oddział Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Była to świetna okazja, aby lepiej poznać się z regionalnymi dekarzami oraz architektami.

Pogoda nie była tego dnia łaskawa, lecz atmosfera w naszej strefie i tak była bardzo gorąca. Dekarze i architekci odwiedzali nas, żeby miło spędzić czas i porozmawiać - nie tylko o produktach i biznesie. Z naszej strony, dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs wbijania 20 cm gwoździa jak najmniejszą liczbą uderzeń. Rekordzista wykonał zadanie trafiając gwóźdź zaledwie 5 razy! Wśród kobiet najlepszy wynik to 13 uderzeń, co wielu panów przyprawiło o rumieńce.

Ponad to, przygotowanych było więcej atrakcji przez organizatora. W strefie kibica na dużym ekranie mogliśmy wspólnie obejrzeć mecz Polska – Kolumbia. Mimo, że wynik meczu nie do końca był dla nas satysfakcjonujący, atmosfera jedności i tak była nie do opisania.

Doroczny Piknik Dekarski 2018
Doroczny Piknik Dekarski 2018
Doroczny Piknik Dekarski 2018