Dekarze w tropikach


21 lipca odbył się 19. Ogólnopolski Dzień Dekarski, który rok rocznie przyciąga wielu zainteresowanych zarówno wśród osób z branży, jak i okolicznych mieszkańców. Tym razem impreza odbyła się na Wyspie Grodzkiej w Szczecinie. Setki dekarzy z rodzinami, atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu nowych znajomości oraz integracji, niebanalne atrakcje – tak właśnie wyglądało wydarzenie, na którym nie mogło nas zabraknąć!

Już od 19 lat Ogólnopolski Dzień Dekarza cieszy się ogromnym powodzeniem. Co roku odbywa się w innym mieście, jednak zawsze w dzień Świętego Jakuba – patrona wszystkich rzemieślników. Na gości czekało wiele atrakcji – grillowanie, konkursy z nagrodami, turniej piłki siatkowej czy Wojny Oddziałowe PSD. My przygotowaliśmy konkurs wbijania gwoździa jak najmniejszą ilością uderzeń. Dekarze zacięcie ze sobą rywalizowali. Został nawet pobity rekord 5. uderzeń. Najlepsi panowie wykonali zadanie tylko 3 uderzeniami!
W tym samym czasie dzieci zajęte były przygotowanymi specjalnie dla nich atrakcjami – malowały kartonowe domki, bawiły się klockami lub przeobrażały w księżniczki i super-bohaterów podczas malowania buziek.

Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się tego dnia razem z nami oraz zapraszamy na kolejny Ogólnopolski Dzień Dekarski za rok!Dzień dekarski Grupa VELUX
Dzień dekarski konkurs
Dzień dekarski VELUX