Forum C4E – europejscy eksperci o efektywności energetycznej

Już po raz drugi, w dniach 13-16 czerwca, odbyło się forum C4E – spotkanie, podczas którego spotkali się eksperci od efektywności energetycznej z Europy Środkowej i Wschodniej.  Firma VELUX była sponsorem wydarzenia.

Forum utrzymane jest w konwencji panelowo-warsztatowej, przy czym kilka sesji odbywa się jednocześnie. Dzięki pracy w mniejszych grupach, uczestnikom łatwiej nawiązać efektywną współpracę w ramach omawianego problemu, a także nawiązać sieć kontaktów.

Tematy, jakie pojawiły się na tegorocznym forum dotyczyły między innymi problemów renowacji dla różnego typu budynków czy efektywności energetycznej. Swoją sesję plenarną miała również firma VELUX wspólnie z Rockwool, którą poświęcono tematyce poprawy jakości powietrza wewnątrz budynków, wydajności energetycznej oraz renowacji domów jednorodzinnych.  

Otwierająca sesja plenarna zgromadziła wielu Polityków z całej Europy Środkowo-Wschodniej. Gośćmi konferencji byli m.in. ministrów i wiceministrów z Bułgarii, Ukrainy czy Czech, a także ekspert Międzynarodowej Agencji Energetycznej.


C4E forum spotkanie
Forum
Forum spotkanie
C4E Forum, spotkanie
C4E Forum, spotkanie