Bieg w Namysłowie

25 sierpnia odbył się 15. już Bieg Namysłowian, a jednocześnie II Bieg Rodzinny organizowany przez stowarzyszenie Activrun. To drugi rok, kiedy fabryka VELUX w Namysłowie aktywnie uczestniczyła w imprezie. A w tym razem powód do świętowania był podwójny, ponieważ 15 edycji biegu towarzyszyło jednocześnie 15-lecie produkcji w naszej Namysłowskiej fabryce.  

Wydarzenie - jak co roku – przyciągnęło wielu zainteresowanych. Biegowi głównemu o dystansie 10 km, towarzyszył krótszy, charytatywny – II Bieg Rodzinny Activrun, w którym uczestnicy mieli do pokonania ok. 400m. Była to świetna okazja dla rodziców, aby zaszczepić w swoich pociechach ducha sportu. Podczas imprezy, my – jako VELUX, zorganizowaliśmy ciekawe atrakcje rysunkowe dla maluchów, natomiast na zawodników czekały jabłka i napoje izotoniczne, aby wzmocnić swoje siły po biegu. Do sportowych rywalizacji dołączyli również nasi pracownicy w firmowych, czerwonych barwach.  

Dodatkowo, podczas wydarzenia każdy z zawodników oraz kibiców miał możliwość wesprzeć finansowo leczenie małej Agatki w akcji „Biegnijmy dla Agatki”. Dziewczynka chora jest na bardzo rzadką chorobę Edwardsa, której leczenie jest kosztowne.

Ponieważ namysłowska fabryka jest jednym ze sponsorów wydarzenia, jesteśmy dumni, że wspólnie możemy działać na rzecz mieszkańców miasta i współorganizować tak lubianą i promującą aktywność fizyczną inicjatywę. Jesteśmy przekonani, że w kolejnych latach również będziemy razem biegać i dbać o zdrowie. Nasi zawodnicy nie zajęli pozycji na podium, ale wszyscy świetnie się bawili i warto tę imprezę zapisać w swoim kalendarzu startów co roku!

Bieg Namysłowian 2018
Bieg Namysłowian 2018
Bieg Namysłowian 2018
Bieg Namysłowian 2018