Połowa szkoleń w ramach Akademii VELUX już za nami

Na początku 2019 roku pełną parą ruszyła Akademia VELUX. Jest to cykl szkoleń, który umożliwia nam wspólną dyskusję z dekarzami i handlowcami na temat kierunków rozwoju branży, a także podnosi ich kwalifikacje zawodowe. Była to trzecia edycja wydarzenia i już po raz kolejny okazała się dużym sukcesem. Właśnie minęła połowa cyklu, a już udało nam się przeszkolić niemal 1600 osób!

Akademia VELUX nie przypadkowo nosi taką nazwę – została ona wybrana ze względu na edukacyjny charakter inicjatywy. Każde spotkanie trwa jeden dzień i ma na celu podniesienie kwalifikacji firm dekarskich i handlowych, a także wspólną dyskusję na temat możliwości i kierunków rozwoju biznesu na rynku materiałów budowlanych związanych z poddaszem. Podczas szkolenia uczestnicy pogłębiają swoją wiedzę na temat najnowszych trendów rynkowych i oczekiwań klientów, co w przyszłości ułatwi im codzienną pracę z inwestorami. Akademia jest również źródłem wiedzy o produktach i zasadach ich montażu. 

 Jak wyglądają statystyki na obecną chwilę?
  • Już przeszkoliliśmy niemal 1600 dekarzy i handlowców, a na koniec cyklu przekroczymy magiczną liczbę 3000 uczestników
  • 59 spotkań miało miejsce w 19 miastach na terenie całego kraju, z czego do tej pory rekordową frekwencją cieszyło się szkolenie w Białymstoku
  • Spotkaliśmy się tam aż z 70 osobami
  • W konkursach organizowanych na każdym ze spotkań nagrodziliśmy już 180 osób
  • Za nami już 7 tygodni Akademii, jednak z niecierpliwością czekamy na kolejne 4 tygodnie spotkań.

 

Jeśli macie ochotę zobaczyć jak wyglądają szkolenia w ramach Akademii, zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku podsumowującego inicjatywę.

Więcej informacji na temat Akademii oraz pozostałe terminy dostępne są tutaj