Czas na nowe okna dachowe

Odmień swoje poddasze z oknami VELUX i odbierz markizę przeciwsłoneczną za 1 zł

 
 

Jak otrzymać promocyjną markizę MHL za 1 zł?

1/ Kup nowe okna dachowe VELUX

Kup 3-szybowe okna dachowe VELUX między 2 kwietnia, a 28 maja. Jeżeli potrzebujesz porady jak dobrać okna dachowe, zapisz się na bezpłatne konsultacje. Listę okien biorących udział w promocji znajdziesz tutaj.

2/ Zarejestruj się i dodaj fakturę

Po zakupie okien VELUX zarejestruj się przez nasz formularz do 28 maja 2024. Jeżeli nie otrzymałeś jeszcze faktury, możesz ją dosłać do 14 czerwca, ale rejestracja i data faktury musi zawierać się między 2 kwietnia, a 28 maja.

3/ Poczekaj na weryfikację zgłoszenia

Sprawdzimy, czy wszystkie dane się zgadzają i czy data wystawienia faktury jest zgodna z regulaminem.

4/ Dostarczymy Twoje markizy

Nowe markizy otrzymasz w ciągu 15 dni roboczych od momentu przesłania do nas wszystkich potrzebnych informacji. Limit wynosi 10 sztuk (1 markiza za 1 okno dachowe). Opłatę za markizy należy przekazać kurierowi dostarczającemu paczkę - 1 zł za każdą.

5/ Zamontuj sam!

Markizy zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do każdego okna dachowego VELUX, dlatego ich montaż jest tak prosty i można go wykonać samodzielnie w ok. 15 minut.

Aby zapoznać się z regulaminem kliknij tutaj.
Chcesz dowiedzieć się więcej o promocji? Kliknij tutaj i sprawdź najczęściej zadawane pytania.

Kup okno dachowe VELUX, wypełnij formularz rejestracyjny i otrzymaj markizę MHL za 1 zł

Poznaj zalety 3-szybowych okien dachowych VELUX


  • Zwiększ komfort swojego poddasza dzięki oknom dachowym. Wybierz pakiety szybowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb - z powłoką łatwozmywalną, lepszą redukcją hałasu czy szkłem hartowanym.
  • Możesz wybrać manualne okna dachowe (z uchwytem górnym lub dolnym), elektryczne lub zasilane energią słoneczną o konstrukcji drewnianej lub wodoodpornej drewniano-poliuretanowej.
  • Ciesz się spokojem dzięki najwyższej jakości i trwałości przez lata. Przedłuż gwarancję do 20 lat wybierając okna z zestawem izolacyjnym BDX - obowiązuje po wypełnieniu formularza gwarancyjnego na velux.pl/gwarancja.

Dlaczego warto wymienić stare okna dachowe na okna VELUX?

Trwałe i niezawodne

Zainwestuj w przyszłość swojego domu i zamontuj okna dachowe VELUX, aby cieszyć się najwyższą jakością na lata.

Inwestycja na lata

3-szybowe okna dachowe to nie tylko oszczędność kosztów i energii, ale także opłacalna inwestycja w przyszłość, zwiększająca wartość domu.

Lider w branży

Firma VELUX to wiodący producent okien dachowych z ponad 80-letnim doświadczeniem.

Zapewniamy przemyślane rozwiązania

Bezkompromisowa jakość i trwałość definiują produkty VELUX. A możliwość przedłużenia gwarancji na okna dachowe z zamontowanym zestawem BDX do 20 lat, sprawia, że będziesz mieć pewność niezawodności przez długie lata.

Wsparcie od A do Z

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie projektu: od pomysłów na renowacje domu po rekomendację wykwalifikowanych wykonawców, którzy profesjonalnie zajmą się montażem Twoich nowych produktów.

Dlaczego warto wymienić stare okna dachowe na okna VELUX?

Jak nowe okna dachowe podnoszą komfort życia?

Lepsza izolacja i efektywność energetyczna

Jeśli chodzi o izolację, to stare okno na poddaszu (nawet jeśli jest w dobrym stanie) nie może konkurować z nowoczesnym oknem dachowym VELUX. Nowe okna mogą mieć nawet trzykrotnie lepszą izolację termiczną* niż ich starsze odpowiedniki, co przekłada się na znaczne oszczędności energii.

*Starsze okno dachowe VELUX (zakupione przed 2003 r.) ma współczynnik przenikania ciepła Uw = 2,8 W/m2K, podczas gdy ten współczynnik nowego okna dachowego Standard wynosi Uw = 1,1 W/m2K. Nowe okno ma 2,54 razy lepszą izolację cieplną.

To łatwiejsze niż myślisz

Wymiana starych okien dachowych na nowe okna VELUX może zająć zaledwie 1 dzień.

Powiększ swoją przestrzeń montując więcej okien dachowych i zyskaj większy komfort życia

Zestawy okien dachowych

Zamontuj więcej niż jedno okno dachowe, aby uzyskać jeszcze więcej światła dziennego i lepszą wentylację - zainspiruj się i połącz okna dachowe z naszej oferty.

Zestaw kombi

Dwa okna dachowe zainstalowane obok siebie zapewniają jeszcze więcej światła dziennego.

Zestaw Duo

Innowacyjne rozwiązanie połączenia dwóch okien obok siebie, bez dzielącej krokwi po środku. To połączenie sprawia wrażenie, że dwa okna wyglądają jak jedna duża przeszklona powierzchnia.

Okna kolankowe

Połączenie pionowego okna z oknem dachowym tworzy pełną szklaną ścianę od podłogi do sufitu, zacierając granice między wnętrzem, a tym co na zewnątrz.

Zawsze możesz na nas polegać

  • Bezpłatne konsultacje
  • Fachowe porady i personalizowane rozwiązania
  • Szacunkowa wycena produktów

Planujesz wymianę starych okien dachowych?

Montując nowe okna dachowe VELUX na poddaszu uzyskasz lepszą izolację, redukcję hałasu i doskonałą trwałość, zapewniając wygodne rozwiązanie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w procesie wymiany okien, skorzystaj z programu RenoVator, gdzie w jednym punkcie handlowym otrzymasz wycenę, będziesz mógł zakupić produkty i zamówisz montaż.