Zdrowe i komfortowe życie zaczyna się w domu. Skorzystaj ze wsparcia profesjonalnych dekarzy!

Łatwa i szybka wymiana okien dachowych! Zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu!

Cztery najważniejsze kwestie przy wyborze okna dachowego

Wypełnij wnętrza światłem!

Wszyscy lubią jasne, wygodne pomieszczenia z dużą ilością światła dziennego i świeżego powietrza, prawda? Aby zapewnić odpowiednią ilość światła dziennego w pomieszczeniach, zgodnie z zaleceniami powierzchnia przeszklenia powinna wynosić minimum 1/8 całkowitej powierzchni podłogi w pomieszczeniu. Jeśli więc chcesz zyskać zyskać więcej naturalnego światła w domu, zamontuj więcej okien.

Służymy pomocą w doborze odpowiedniego okna dachowego VELUX!

Skontaktuj się z nami i znajdź dekarza
Pobierz e-booka i poznaj wszystkie nasze produkty

Różne domy, różne potrzeby

Okna dachowe otwierane u góry czy od dołu? Ręcznie czy zdalnie za pomocą przycisku naściennego lub aplikacji w telefonie? Nasze okna dachowe mogą spełnić wszystkie wymagania!

Wybór zależy od Twoich potrzeb i umiejscowienia nowego okna dachowego VELUX. Poznaj szeroką ofertę produktów VELUX.

Skontaktuj się z nami i znajdź dekarza
Pobierz e-booka i poznaj wszystkie nasze produkty

Okna dachowe dopasowane do każdego rodzaju pomieszczeń

Okna dachowe VELUX są dostępne w dwóch typach wykończenia - drewno sosnowe i drewno pokryte malowanym na biało poliuretanem.

Okna drewniano-poliuretanowe nie wymagają konserwacji i sprawdzą się szczególnie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. kuchniach czy łazienkach. Ale będą dobrym wyborem także do pokoju dziecka czy salonu. Okno drewniane zapewnia naturalny wygląd, dzięki czemu dobrze komponuje się z każdym wystrojem wnętrza. W zależności od pomieszczenia pomożemy wybrać odpowiednie okno dachowe.

Skontaktuj się z nami i znajdź dekarza
Pobierz e-booka i poznaj wszystkie nasze produkty

Maksymalny komfort dzięki roletom na okna dachowe

Popraw klimat wewnętrzny w pomieszczeniach za pomocą rolet zaciemniających, przyciemniających lub rolet zewnętrznych. Tak wyposażone okno dachowe zyskuje na funkcjonalności.

Marzysz, by dobrze się wyspać w całkowitej ciemności lub przyciemnić światło w pokoju dziecka podczas drzemki? Chcesz, aby salon był bardziej komfortowy lub zapewnić prywatność w łazience na poddaszu? Rolety wewnętrzne i zewnętrzne to idealne uzupełnienie nowego okna dachowego.

Skontaktuj się z nami i znajdź dekarza
Pobierz e-booka i poznaj wszystkie nasze produkty

Musisz pilnie wymienić okno dachowe?

Proces wymiany okna dachowego na nowe jest łatwiejszy, niż myślisz! Powiedz nam, dlaczego chcesz wymienić okna dachowe, abyśmy mogli doradzić najlepsze i najszybsze rozwiązanie. Skontaktuj się z nami!

Zdrowe i wygodne życie zaczyna się w domu

4 powody, dla których warto wymienić okna dachowe

Replacement - benefits
Lepszy klimat wewnętrzny

Na Twoim poddaszu latem jest za gorąco a zimą zbyt chłodno? Wybierając okna dachowe zwróć uwagę na parametry izolacyjne i współczynnik przenikalności cieplnej Uw. Mieszkasz w pobliżu hałaśliwej ulicy, ale chcesz, aby Twój dom był cichy i przytulny? Szyba dźwiękochłonna to idealne rozwiązanie. Bez względu na to, z jakimi wyzwaniami się mierzysz, oferujemy produkty i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, które poprawią komfort życia na poddaszu. Dzięki oknom z pakietem 3-szybowym możesz cieszyć się cichym, ciepłym wnętrzem. A jeśli dodatkowo wyposażysz okno dachowe w rolety wewnętrzne i zewnętrze zyskasz dodatkowy komfort, prywatność, ochronę przed nagrzewaniem i dodatkową izolację zimą.

Szybki i pewny proces wymiany okna dachowego

Obawiasz się, że wymiana okna dachowego zajmie zbyt dużo czasu? To łatwiejsze niż myślisz. Profesjonalni Wykonawcy VELUX to eksperci w zakresie wymiany okien dachowych. W zależności od stanu okna i dachu, proces wymiany okna dachowego na nowe można przeprowadzić w ciągu jednego dnia! Jeśli chcesz zyskać więcej światła dziennego i świeżego powietrza, zamontuj więcej okien dachowych!

Energooszczędność

Wszystkie okna dachowe VELUX zostały opracowane z myślą o wieloletniej trwałości. Jednak w przeciwieństwie do okien instalowanych około 20 lat temu nowoczesne okna lepiej utrzymują ciepło zimą i chronią przed nagrzewaniem pomieszczeń latem. Nowe energooszczędne okna dachowe VELUX z pakietem 3-szybowym zapewniają komplet korzyści: wyższy stopień energooszczędności, lepszą izolację akustyczną i łatwiejsze czyszczenie. Jeśli więc zimą zamykasz drzwi do swojego dawno nieremontowanego poddasza, nadszedł czas, aby odzyskać tę przestrzeń. Dzięki wymianie okien dachowych ciepło pozostanie w pomieszczeniu, chłód na zewnątrz, a rachunki za ogrzewanie będą niższe.

Zdrowszy i wygodniejszy dom

Czy wiesz, że okno dachowe wpuszcza dwa razy więcej naturalnego światła niż pionowe okno tej samej wielkości, zapewniając wyjątkowe wrażenie jasnej i otwartej przestrzeni? Wymiana jednego okna dachowego na dwa lub więcej nie wydłuży znacznie czasu montażu, a zdecydowanie poprawi jakość Twojego życia na poddaszu, dzięki większej ilości naturalnego światła dziennego i świeżego powietrza. Zaplanuj swój nowy, zdrowszy dom już dziś!

Zdrowe i wygodne życie zaczyna się w domu

4 powody, dla których warto wymienić okna dachowe

Skorzystaj z kompleksowej obsługi w jednym punkcie handlowym "renoVator"

W jednym punkcie handlowym "renoVator" uzyskasz kompleksową obsługę w zakresie wyceny, zakupu produktów oraz montażu okien VELUX. W ciągu 3 dni roboczych od momentu wypełnienia formularza możesz spodziewać się naszego telefonu.

Jak wymienić okno dachowe?

Szybko i łatwo! Przeprowadzony przez specjalistę, proces montażu nowego okna dachowego przebiega sprawnie, nawet jeśli wymiana dotyczy okna innej marki. Zobacz film i przekonaj się, jak prosta może być wymiana okna dachowego!

Pobierz e-book

Pobierz e-book

Wymiana okien dachowych na nowe jest łatwiejsza niż myślisz. Chcesz poznać korzyści wynikające z wymiany okien dachowych na nowe lub dowiedzieć się, jak wybrać najlepsze okna? Zastanawiasz się, jak dokładnie wygląda proces wymiany okna dachowego? W naszym e-booku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące wymiany okien. Dzięki poradnikowi dowiesz się, dlaczego i kiedy nadchodzi czas na wymianę oraz przekonasz się, jak łatwa jest wymiana okien dachowych.