Remontujesz poddasze i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia? Kompleksowa obsługa w jednym punkcie handlowym!

renoVator VELUX - okna dachowe z montażem

Planujesz montaż lub wymianę okien? Wiemy, jak wiele decyzji musisz podjąć w związku ze zbliżającym się remontem czy adaptacją poddasza. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy innowacyjną ofertę: program renoVator VELUX, dzięki któremu w jednym punkcie handlowym uzyskasz kompleksową obsługę w zakresie wyceny, zakupu produktów oraz montażu okien VELUX.

Jak skorzystać z oferty?

Odwiedź dystrybutora okien dachowych z oznaczeniem "renoVator VELUX" – otrzymasz tam profesjonalne doradztwo przy wyborze rozwiązań VELUX!

Z oferty możesz także skorzystać online wypełniając poniższy formularz:

Skorzystaj z kompleksowej obsługi - kup okna i zamów montaż w jednym punkcie handlowym.

 
 

RenoVator logo

 
 

Jak skorzystać z oferty?

W ciągu 3 dni roboczych dostaniesz ofertę na zakup okien dachowych oraz usługę montażu, którą w terminie 2 tygodni wykona fachowiec przeszkolony przez firmę VELUX.

Sprawdź program renoVator:

Skorzystaj z kompleksowej obsługi - kup okna i zamów montaż w jednym punkcie handlowym. Wypełnij formularz i uzyskaj wycenę!

 
 

RenoVator logo

 
 

Jak skorzystać z oferty?

Kup okna dachowe VELUX i zamów usługę montażu w jednym punkcie handlowym i ciesz się komfortem życia na poddaszu. Skorzystaj z naszej innowacyjnej oferty, sprawdź teraz!

Wyceń - zamów - zamontuj:

Skorzystaj z kompleksowej obsługi - kup okna i zamów montaż w jednym punkcie handlowym. Wypełnij formularz i uzyskaj wycenę!

 
 

RenoVator logo

 
 

Poradniki VELUX

Szukasz inspiracji i sposobów na adaptację poddasza? Myślisz o remoncie, ale obawiasz się, że to czasochłonne i kosztowne? Nic z tych rzeczy! Zapoznaj się z materiałami i dowiedz się, że to nieskomplikowany proces. Przygotowaliśmy dla Ciebie inspiracje i praktyczne wskazówki.

5 powodów do zmian na Twoim poddaszu

cechy okien dachowych velux
Komfort wizualny

Wymiana okna dachowego lub remont poddasza to doskonała okazja, aby pomyśleć o rozbudowie i zwiększeniu ilości okien. Dzięki rozwiązaniom VELUX i łączeniom okien w zestawy Twoje pomieszczenie zyska nową przestrzeń i więcej światła dziennego, a Ty będzie mógł cieszyć się nieograniczonym widokiem na zewnątrz.

Komfort realizacji planów

Obawiasz się, że proces wymiany okna bądź rozbudowy poddasza o kolejne okna to skomplikowany proces, a Twój dom zamieni się w plac budowy? Nic bardziej mylnego. Rekomendowani Wykonawcy VELUX wykwalifikowani w wymianie okien przeprowadzą prace w sposób trwały, szybki i czysty.

Komfort energooszczędności

Wszystkie okna dachowe VELUX charakteryzują się wysoką jakością. Jednak technologia produkcji okien przez ostatnie kilkanaście lat uległa zmianie. Podobnie wymagania dotyczące parametrów termicznych naszych domów. Remont poddasza, czy wymiana okien dachowych to świetna okazja to zamontowania energooszczędnych okien trzyszybowych, dzięki którym rachunki za ogrzewanie będą niższe, a ciepło na dłużej zostanie w domu.

Komfort zdalnego sterowania

Nie masz dostępu do swojego okna dachowego lub chciałbyś otwierać je za pomocą klawiatury bądź aplikacji w telefonie? Rozważ montaż okna sterowanego elektrycznie lub solarnie VELUX INTEGRA®. Każde takie okno w standardzie wyposażone jest w czujnik deszczu, który zamknie Twoje okna podczas opadów nawet gdy Ciebie nie będzie w domu.

Komfort w upalne dni

Podczas prac remontowych lub wymiany okna pamiętaj również o przesłonach zewnętrznych VELUX. Roleta zewnętrzna lub markiza ochronią Twoje pomieszczenie przed nadmiernym ogrzewaniem i zapewnią Tobie idealne warunki do pracy, nauki, zabawy czy odpoczynku nawet w gorące dni.

5 powodów do zmian na Twoim poddaszu

Bezpłatne konsultacje

Bezpłatne konsultacje

Remontujesz, adaptujesz poddasze lub planujesz wymienić okno dachowe i potrzebujesz profesjonalnego doradztwa?

Już dziś umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z naszym ekspertem! Nie czekaj!

Spójrz na swoją przestrzeń w nowym świetle

Zdobądź kupon na bezpłatną, profesjonalną symulację Twojego pomieszczenia z rozwiązaniami VELUX - sprawdź i zainspiruj się!

Znajdź Rekomendowanego Wykonawcę VELUX

Skorzystaj z usług wyspecjalizowanych montażystów z zakresu wymiany i montażu okien dachowych VELUX i ciesz się komfortem realizacji swoich planów.