Promocja zakończona w dniu 16.06.2023 r. Jeżeli masz pytania lub chcesz uzupełnić wcześniej wysłane zgłoszenie napisz do nas na adres: marketing@velux.pl.

1/ Kup

3-szybowe okna dachowe VELUX

Oferta obejmuje wszystkie 3-szybowe okna dachowe VELUX z segmentu Standard, Standard Plus i Premium.

Zobacz więcej:

    Punkty Handlowe         
Oferta okien

2/ Uzupełnij formularz

Wypełnij zgłoszenie: załącz fakturę sprzedaży z widocznymi kodami okien dachowych i ich rozmiarami oraz wprowadź dane Punktu Handlowego, w którym kupiłeś swoje nowe okna VELUX.

3/ Odbierz markizę

Po wypełnieniu formularza wyślemy markizę MHL w rozmiarze okna z załączonej faktury. W promocji możesz odebrać do 5 produktów promocyjnych. Płatność za markizę w wysokości 1 zł przekaż kurierowi. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie.

Poznaj produkty VELUX

Markizy przeciwsłoneczne

Markizy MHL zatrzymują promienie słoneczne, zanim jeszcze dotrą one do szyby, dlatego świetnie redukują temperaturę na poddaszu. Dodatkowo nie ograniczają widoku za oknem.

Sterowanie: Manualne
Typ: Zewnętrzna ochrona przed nagrzewaniem wnętrz

3-szybowe okna dachowe

Zadbaj o komfort na poddaszu i wybierz okna dachowe dostosowane do Twoich potrzeb - z dodatkową powłoką łatwozmywalną, z lepszą redukcją hałasów z zewnątrz lub szybą hartowaną.

Sterowanie: Manualne (górne lub dolne otwieranie), elektryczne lub solarne
Typ: Konstrukcja drewniana lub wodoodporna drewniano-poliuretanowa

Oferta rolet wewnętrznych

Dla jeszcze lepszego komfortu, uzupełnij swoje okna dachowe o rolety wewnętrzne - niezależnie, czy chcesz całkowicie zaciemnić pomieszczenie, czy tylko rozproszyć promienie słoneczne - mamy rozwiązania dla każdego.

Sterowanie: Manualne, elektryczne lub solarne
Typ: Wewnętrzny produkt dekoracyjny z funkcją zaciemnienia wnętrza lub rozproszenia światła

Masz dodatkowe pytania?

Masz dodatkowe pytania?

Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące czasu trwania promocji, warunków uczestnictwa oraz procedury wysyłki markiz w jednym miejscu! Sprawdź najczęściej zadawane pytania klikając poniżej.