Przeobraź swoje poddasze w ulubione miejsce w domu.

Powiększająca się rodzina potrzebuje znacznie więcej światła dziennego i świeżego powietrza, dlatego idealnym wyborem będą energooszczędne rozwiązania VELUX, które spełnią specyficzne potrzeby Twoich najbliższych.

 
 

Referencje

"Światło jest naszym priorytetem. Wierzymy, że wystarczająca ilość światła dziennego stanowi o wyjątkowości każdej architektury. Jednocześnie samo życie staje się przyjemniejsze." —

Yuri Cernak

"Siedzimy przy stole w jadalni i patrzymy na drzewa lub obserwujemy ptaki i wiewiórki- taka jakość życia jest bezcenna. Jesteśmy zachwyceni rozbudową i nareszcie czujemy się w tym miejscu jak w domu." —

Bernhard Kram

Inspiracja to pierwszy krok

Inspiracja to pierwszy krok

Nie musisz wiedzieć absolutnie wszystkiego. Zainspiruj się i skorzystaj z naszych pomysłów w swoim domu. Odkryj możliwości okien dachowych VELUX i zadbaj o lepszą przyszłość dla swojej rodziny.

 
 

Więcej przestrzeni

Wpuść światło dzienne

Każda rodzina ma inne preferencje wykorzystania poddasza. Niektórzy mogą marzyć o przytulnym miejscu zabaw dla swoich najmłodszych, inni zaś mogą chcieć spokojnego domowego biura lub dodatkowej sypialni dla odwiedzających krewnych. Niezależnie od Twoich potrzeb, okna dachowe VELUX pomogą Ci w pełni wykorzystać przestrzeń na poddaszu, a siła światła dziennego przekształci ją w zachęcającą i przytulną przestrzeń, która odpowiada potrzebom Twojej rosnącej rodziny.

 
 

Więcej światła, więcej przestrzeni

Kiedy rodzina staje się coraz większa, zapotrzebowanie na dodatkową przestrzeń życiową także wzrasta. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej sypialni, pokoju zabaw czy miejsca do nauki, okna dachowe VELUX stanowią innowacyjne rozwiązania, które pozwalają powiększyć wizualnie przestrzeń mieszkalną bez konieczności kosztownych rozbudów lub remontów.

 
 

Więcej przestrzeni, więcej radości

Z czasem, jak dzieci stają się starsze, wyznaczenie oddzielnych pomieszczeń staje się oczywiste. Prywatność i niezależność są kluczowymi czynnikami ich rozwoju. Nasza oferta okien dachowych i akcesoriów pozwala stworzyć odrębną i wygodną przestrzeń dla każdego dziecka, zapewniając mu przytulne miejsce do nauki i rozwoju.

 
 

Efektywność energetyczna

Zapewniając lepszą izolację, okna dachowe VELUX pomagają stworzyć komfortowy klimat wewnątrz domu, zmniejszając potrzebę nadmiernego ogrzewania zimą i chłodzenia latem. Dzięki temu, nie tylko oszczędzisz na rachunkach za media, ale także przyczynisz się do bardziej ekologicznej przyszłości poprzez zmniejszenie zużycia energii.

 
 

Oszczędzaj pieniądze i energię dzięki oknom dachowym VELUX!

Instalując okna dachowe VELUX możesz zwiększyć efektywność energetyczną swojego domu.

Odpowiednia izolacja domu jest jednym z najważniejszych priorytetów dla rodzin i dla nas również. Staramy się dostarczać zrównoważone rozwiązania, które nie tylko zmniejszają wpływ na środowisko, ale także pozwalają zaoszczędzić na kosztach energii.

 
 

Zmniejsz koszty ogrzewania dzięki nowym oknom dachowym

Nowe okna dachowe mogą mieć nawet trzykrotnie* lepsze parametry termiczne niż stare, co może przełożyć się na znaczne oszczędności energii.

*W przypadku wymiany starego okna dachowego VELUX zakupionego przed 2003 r. na nowe okno dachowe VELUX Standard Plus straty ciepła spadają o 64% (stare okno dachowe Uw = 2,8 W/m2K, nowe okno dachowe Standard Plus z szybą 64 Uw = 1,0 W/m2K).

 
 

Oszczędzaj na rachunkach za oświetlenie

Okna dachowe są energooszczędnymi źródłami światła, dwukrotnie bardziej efektywnymi niż okna pionowe, mogą zmniejszyć zapotrzebowanie na sztuczne oświetlenie nawet o 20% w domach i 60% w biurach.

 
 

Oszczędzaj energię dzięki naturalnej wentylacji

Okna dachowe wykorzystujące naturalną wentylację i są znacznie bardziej energooszczędne niż klimatyzacja i nawet czterokrotnie bardziej efektywne niż same okna pionowe.

 
 

Konkurs "Poddasze w nowej odsłonie"

Konkurs "Poddasze w nowej odsłonie"

Pokaż nam swoje umiejętności projektowania i zachwyć nas wypełnioną słońcem przestrzenią na poddaszu, która poprawia Ci nastrój każdego dnia.

Zrób efektowne zdjęcie przedstawiające aranżację Twojego poddasza i wygrywaj nagrody!