Szkolenia w składach budowlanych

Teraz w Twojej hurtowni możesz zdobyć wiedzę o najnowszych rozwiązaniach VELUX.

Aby jak najlepiej przygotować Cię do nadchodzącego sezonu, wspólnie z hurtowniami przygotowaliśmy szkolenia produktowo- montażowe. Będziemy obecni w 150 punktach sprzedaży w całym kraju. Nie może tam Ciebie zabraknąć!
Na uczestników będzie czekać również atrakcyjna promocja handlowa. Szczegóły poznasz na szkoleniach. Startujemy od początku roku!
Czekaj na kontakt od nas lub od sprzedawcy z hurtowni, w której się zaopatrujesz.
- Fachowo doradzimy przy wyborze modelu, sposobu otwierania oraz dopasowywania okna do pomieszczenia;
- Zaprezentujemy innowacyjne i energooszczędne rozwiązania;
- Przedstawimy ofertę promocyjną, w której można wygrać profesjonalne pasy dekarskie;
- Zapoznamy Uczestników z partnerskim programem "Rekomendowany Wykonawca VELUX"

Szkolenia na budowach

Masz nowych pracowników, których trzeba przeszkolić? Montujesz produkty VELUX, których wcześniej nie poznałeś? Potrzebujesz wsparcia w doradzeniu klientowi?

Zamów wizytę naszego Doradcy Technicznego.

Zaproś nas na budowę i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji szkolenia indywidualnego. Nasi profesjonalni Doradcy Techniczni pokażą Ci techniki montażu, które ułatwią pracę, a klientowi dadzą gwarancję profesjonalizmu. Ponadto dowiesz się jak dobierać produkty do poszczególnych pomieszczeń oraz jak doradzić klientowi nowe, lepsze rozwiązania.

Nie czekaj, już dzisiaj skontaktuj się z naszym Doradcą Technicznym i zamów szkolenie swojej ekipy.


Szkolenia i wizyty w fabrykach


Dowiedz się jak powstają nasze produkty. Odwiedź z nami fabrykę w Gnieźnie.

Fabryka to nie tylko produkcja, ale również logistyka i magazynowanie produktów. Aby móc wytwarzać nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne produkty, zmodernizowaliśmy i rozbudowaliśmy nasze fabryki.

Chcemy zabrać Cię na wizytę do jednego z naszych zakładów. Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć skalę produkcji i zaangażowanie naszych pracowników w wytwarzaniu nowoczesnych produktów. Zobaczysz proces produkcji, zastosowanie nowoczesnych, unikalnych technologii. Mamy wiele opatentowanych rozwiązań, którymi możemy się pochwalić. To jedyna okazja, aby przekonać się skąd biorą się wysokiej jakości produkty VELUX.