Rekomendowany Wykonawca VELUX – wspieramy profesjonalistów

Kolejny rok kontynuujemy cieszący się już renomą program Rekomendowany Wykonawca VELUX, który zmodyfikowaliśmy tak aby jeszcze bardziej odwzorować jakość oferowanych przez Ciebie usług dopasowanych do potrzeb klientów i ułatwić im dostęp do fachowców reprezentujących najwyższy poziom poszukiwanych kwalifikacji.

Co nowego w programie:

 • Kwalifikacje produktowe na Znajdź Dekarza:
  - Prostszy dla klientów program kwalifikacji, który ułatwia im dopasowanie wykonawcy do usługi jakiej poszukują.
  - Dodaliśmy nową poszukiwaną kwalifikację "Naprawa i serwisowanie okien VELUX". Jeżeli jesteście zainteresowani zdobyciem tej kwalifikacji prosimy Was o kontakt z naszym Doradcą Technicznym.
  - W ciągu ostatnich kilku lat dużym zmianom uległy nasze systemy sterowania oknami VELUX INTEGRA®. Uzupełniliśmy je o VELUX ACTIVE, który inteligentnie zadba o to by na poddaszu panowały najlepsze warunki dla domowników (reguluje temperaturę, CO2 oraz wilgotność) i pozwala sterować produktami INTEGRA® z aplikacji w telefonie, z każdego miejsca na świecie.
  Aby zapewnić najwyższą jakość usług jaką chcemy wspólnie dostarczać klientom prosimy Was o potwierdzenie swojej kwalifikacji w polecaniu i montażu tych produktów. Jak to zrobić? Skontaktuj się z naszym Doradcą Technicznym.
  - Usunęliśmy kwalifikacje, których nie poszukiwali klienci.

 • Wsparcie marketingowe dla najlepszych: 
  - 30 najlepszych w rankingu 2019 firm z rejonu każdego Doradcy Technicznego otrzyma jednorazowy bonus w wysokości 400 zł, który będzie mógł wykorzystać na banner reklamowy, naklejkę na samochód, odzież brandowaną Rekomendowany Wykonawca VELUX, wizytówki.
  - EXPERCI VELUX z roku 2019 otrzymają dodatkowo możliwości wspólnego reklamowania się na firmowych samochodach z dofinansowaniem VELUX w wysokości 1.000 zł. Na wykorzystanie tego wsparcia mają 2 lata od zakończenia roku 2019.

Rekomendowany Wykonawca VELUX - pozostałe korzyści

Jak zostać Rekomendowanym Wykonawcą VELUX?