EXPERT VELUX 2020

Edycja 2020 zakończona

Od 1 lutego ruszył trzeci już ranking EXPERT VELUX 2020, w którym najlepsi Rekomendowani Wykonawcy VELUX będą punktowani za udział w promocjach, podnoszenie kwalifikacji na szkoleniach VELUX oraz atrakcyjną dla klientów informację na swoich wizytówkach.

Najlepsi otrzymają tytuły i atrakcyjne nagrody. Program z roku na rok zdobywa większą renomę i z pewnością rywalizacja o tytuł EXPERTA 2020 będzie jeszcze bardziej emocjonująca.

Ranking EXPERT VELUX 2020, podobnie jak w zeszłym roku, oparty będzie na zdobywaniu punktów potwierdzających nasze wspólne działania:

  1. Promujące rozwiązania VELUX klientom - po 20 punktów za zdobycie nagrody w promocjach produktowych plus dodatkowe 10 punktów premii za sprzedaż silników KMG;

  2. Podnoszenie swoich kwalifikacji – 5 punktów za udział w dowolnym szkoleniu VELUX (informacja o aktualnych szkoleniach TUTAJ) i 5 punktów za zdobycie nowej kwalifikacji;

  3. Wspólne promowanie marki VELUX i Rekomendowanych Wykonawców VELUX – po 5 punktów za posiadanie wizytówki z opisem firmy na znajdzdekarza.velux.pl, za posiadanie wizytówki ze zdjęciami z zrealizowanych obiektów na znajdzdekarza.velux.pl, za przesłanie do VELUX zdjęcia oklejonego samochodu.

Prestiżowy tytuł EXPERT VELUX 2020 otrzyma łącznie 45 najlepszych Rekomendowanych Wykonawców VELUX (po 15 Rekomendowanych Wykonawców z największą ilością punktów z każdego z 3 regionów).

Jak obiecujemy w ciągu roku wiele się będzie działo, dlatego lista możliwości zdobywania punktów jest otwarta i będziemy Was na bieżąco informować o nowych możliwościach. Punkty zdobywane w rankingu EXPERTA zyskają nowe znaczenie aby na wyszukiwarce Znajdź Dekarza dostarczyć klientom wykwalifikowanych wykonawców.

Zapraszamy Was abyście regularnie zaglądali na naszą stronę, sprawdzali komunikaty i aktualności na swoim panelu oraz wypatrywali informacji sms na swoich telefonach i skrzynkach e-mailowych – będziemy dokładać starań abyście mieli na bieżąco wszystkie potrzebne informacje i zaproszenia.

Serdecznie zapraszamy do rywalizacji i trzymamy kciuki, abyś to właśnie Ty cieszył się zdobyciem tytułu EXPERT VELUX 2020.

W związku z jubileuszem tegoroczna Gala EXPERTA VELUX zyska jeszcze bardziej wyjątkową oprawę!

Powodzenia i do zobaczenia!