EXPERT VELUX 2019 - edycja zakończona

Tegoroczna edycja rankingu EXPERT VELUX została zakończona.

Wyniki ogłosimy 12 listopada 2019 roku.

Wszystkich Rekomendowanych Wykonawców VELUX zapraszamy do rywalizacji o prestiżowy tytuł i zaproszenie na uroczystą Galę EXPERT VELUX 2019, na której ugościmy i uhonorujemy najlepszych z najlepszych. Tegoroczny ranking ruszył 12 marca wraz z pierwszą promocją na nowe kołnierze EDQ oraz EDJ i potrwa aż do 31 października 2019, a wyniki ogłosimy 12 listopada 2019 roku.

RANKING EXPERT VELUX 2019 BĘDZIE PREMIOWAŁ TRZY OBSZARY


Skuteczne polecanie klientom tych rozwiązań VELUX, w których opinia i rada dekarza ma szczególne znaczenie.


W tym obszarze przeprowadzimy 3 promocje produktowe, a w każdej do zdobycia będzie po 20 punktów oraz dodatkowa premia 10 punktów za uczestnictwo we wszystkich 3 promocjach. W sumie do zdobycia będzie łącznie aż 70 punktów do rankingu oraz atrakcyjne nagrody gwarantowane – vouchery o wartości 500 zł do wykorzystania na zakup narzędzi, perfum lub na spełnianie marzeń.

Podnoszenie kwalifikacji na szkoleniach VELUX (np. udział w Akademii VELUX, szkolenia w  fabrykach)

Za udział w Akademii VELUX 2019 przyznaliśmy Wam już po 10 punktów. Kolejne punkty zdobędziecie biorąc udział w innych szkoleniach w ciągu roku, np. wspólnie z dystrybutorami czy podczas wizyt w fabrykach VELUX. Za udział w nich otrzymasz kolejne 5 punktów doliczane do rankingu.

Aktywna komunikacja z naszymi wspólnymi klientami (pełne informacje na lokalizatorze, zdjęcia i filmy z realizacji)


  • Za pełną informację o swoich usługach na lokalizatorze Znajdź Dekarza – wizytówkę z opisem firmy i zdjęciami, otrzymasz 5 punktów w rankingu.

  • Przesłanie do nas poprzez formularz na velux.pl zdjęcia lub filmu z ciekawej realizacji z produktami VELUX lub umieszczenie publicznego postu w mediach społecznościowych z #polecamvelux oraz @velux – otrzymasz po 3 punkty za każdą przedstawioną realizację (łącznie możesz przedstawić max. 3 realizacje w 2019 roku).

Prestiżowy tytuł EXPERT VELUX 2019 otrzyma łącznie 45 najlepszych Rekomendowanych Wykonawców VELUX (po 15 Rekomendowanych Wykonawców z największą ilością punktów z każdego z 3 regionów).

Serdecznie zapraszamy do rywalizacji i trzymamy kciuki, abyś to właśnie TY został EXPERTEM VELUX 2019 i cieszył się ze zdobycia prestiżowego tytułu. Mamy nadzieję, że wspólną przyjemnością dla Ciebie i dla nas będzie uczestnictwo w uroczystej Gali EXPERT VELUX w grudniu 2019, na którą zaprosimy wszystkich laureatów tegorocznego rankingu EXPERT VELUX 2019.

Powodzenia i do zobaczenia!