EXPERT VELUX 2021

1 lutego ruszył czwarty już ranking EXPERT VELUX, w którym najlepsi Rekomendowani Wykonawcy VELUX będą punktowani za udział w promocjach, podnoszenie kwalifikacji na szkoleniach VELUX oraz atrakcyjną dla klientów informację na swoich wizytówkach.

Najlepsi otrzymają tytuły i atrakcyjne nagrody. Program z roku na rok zdobywa większą renomę i z pewnością rywalizacja o tytuł EXPERTA 2021 będzie jeszcze bardziej emocjonująca.

 
 
Ranking EXPERT VELUX 2021, tradycyjnie oparty będzie na zdobywaniu punktów potwierdzających nasze wspólne działania:

  1. Polecanie rozwiązań VELUX klientom - po 20 punktów za zdobycie nagrody w promocjach produktowych

  2. Podnoszenie swoich kwalifikacji5 punktów za udział w dowolnym szkoleniu VELUX w tym szkoleń online (informacja o aktualnych szkoleniach TUTAJ) i 5 punktów za posiadanie kwalifikacji sterowanie elektryczne okien dachowych i VELUX Active 

  3. Wspólne promowanie marki VELUX i Rekomendowanych Wykonawców VELUX – po 5 punktów za posiadanie wizytówki z opisem firmy na znajdzdekarza.velux.pl, za posiadanie wizytówki ze zdjęciami z zrealizowanych obiektów na znajdzdekarza.velux.pl, za przesłanie do VELUX zdjęcia oklejonego samochodu.
 
 
Prestiżowy tytuł EXPERT VELUX 2021 otrzyma łącznie 45 najlepszych Rekomendowanych Wykonawców VELUX (po 15 Rekomendowanych Wykonawców z największą ilością punktów z każdego z 3 regionów).

Jak obiecujemy w ciągu roku wiele się będzie działo, dlatego lista możliwości zdobywania punktów jest otwarta i będziemy Was na bieżąco informować o nowych możliwościach. 

Zapraszamy Was abyście regularnie zaglądali na naszą stronę, sprawdzali komunikaty i aktualności na swoim panelu oraz wypatrywali informacji sms na swoich telefonach i skrzynkach e-mailowych – będziemy dokładać starań abyście mieli na bieżąco wszystkie potrzebne informacje i zaproszenia.

Serdecznie zapraszamy do rywalizacji i trzymamy kciuki, abyś to właśnie Ty cieszył się zdobyciem tytułu EXPERT VELUX 2021.

Powodzenia i do zobaczenia!