EXPERT VELUX 2022

1 lutego ruszył piąty już ranking EXPERT VELUX, w którym najlepsi Rekomendowani Wykonawcy VELUX będą punktowani za udział w promocjach, podnoszenie kwalifikacji na szkoleniach VELUX oraz innych inicjatywach ogłaszanych w ciągu roku. 

Najlepsi otrzymają tytuły i atrakcyjne nagrody. Program z roku na rok zdobywa większą renomę i z pewnością rywalizacja o tytuł EXPERTA 2022 będzie jeszcze bardziej emocjonująca.

Ranking EXPERT VELUX 2022, tradycyjnie oparty będzie na zdobywaniu punktów potwierdzających nasze wspólne działania:

  1. Polecanie rozwiązań VELUX klientom - 20 pkt za zdobycie nagrody w promocjach produktowych

  2. Podnoszenie swoich kwalifikacji - 5 pkt za udział w dowolnym szkoleniu VELUX, w tym szkoleń online (informacja o aktualnych szkoleniach TUTAJ)

  3. Wspólne promowanie marki VELUX i Rekomendowanych Wykonawców VELUX - 5 pkt za przesłanie do VELUX zdjęcia oklejonego samochodu

  4. VELUX Club - 5 pkt za pobranie aplikacji i zapisanie się do programu

  5. VELUX Club - 10 pkt za zeskanowanie min. 10 okien
Prestiżowy tytuł EXPERT VELUX 2022 otrzyma łącznie 45 najlepszych Rekomendowanych Wykonawców VELUX (po 15 Rekomendowanych Wykonawców z największą ilością punktów z każdego z 3 regionów).

Jak obiecujemy w ciągu roku wiele się będzie działo, dlatego lista możliwości zdobywania punktów jest otwarta i będziemy Was na bieżąco informować o nowych możliwościach. 

Zapraszamy Was abyście regularnie zaglądali na naszą stronę, sprawdzali komunikaty i aktualności na swoim panelu oraz wypatrywali informacji sms na swoich telefonach i skrzynkach e-mailowych – będziemy dokładać starań abyście mieli na bieżąco wszystkie potrzebne informacje i zaproszenia.

Serdecznie zapraszamy do rywalizacji i trzymamy kciuki, abyś to właśnie Ty cieszył się zdobyciem tytułu EXPERT VELUX 2022.

Powodzenia i do zobaczenia!