Kompleksowy system ciepłego montażu (BDX) okien dachowych VELUX

Systemowe rozwiązanie montażowe VELUX zapewnia najwyższe standardy energooszczędnego montażu i wieloletniej satysfakcji z użytkowania okna.

Więcej energooszczędności i trwałości okien

Ciepły montaż VELUX to rozwiązanie chroniące przed powstawaniem mostków termicznych. Wyższa nawet o 3° temperatura wewnętrznej powierzchni okna chroni przed zbędnymi stratami ciepła, ogranicza występowanie kondensacji i zapewnia komfort termiczny przebywania w pobliżu okna. W połączeniu z prawidłowym kształtem wnęki okiennej to gwarancja wysokiej estetyki i trwałości okna.

BDX - energooszczędność

Więcej światła i komfortu

Ciepły montaż z prawidłowo ukształtowaną wnęką okienna, to komfort posiadania dobrych i pewnych rozwiązań, komfort cieplny w pobliżu okna oraz świetny dostęp naturalnego światła do wnętrza. Czy potrzeba czegoś więcej aby cieszyć się swoim poddaszem? 

Więcej pewności i gwarancji VELUX

Idealnie dopasowane do siebie okna VELUX i wszystkie elementy wchodzące w skład systemu ciepłego montażu dają pewność prawidłowego montażu. Bez poprawek, bez wątpliwości. Do pewności montażu dokładamy 10 lat gwarancji VELUX na okna zamontowane z ramą izolacyjną BDX. 

Elementy systemu ciepłego montażu VELUX