5 powodów by doradzić klientowi markizę jako standardowe wyposażenie każdego okna dachowego

1. Pierwszy i najważniejszy powód mający na względzie komfort życia klientów, to przede wszystkim argument, że jest to najskuteczniejsze rozwiązanie chroniące przed nagrzewaniem się poddasza.

Markizy VELUX redukują nasłonecznienie poddasza nawet do 76%. Poza tym nie zasłaniają widoku z okna, ani nie zaciemniają wnętrza.

Markiza zewnętrzna dachowa VELUX - montaż

2. Montaż – markizę najlepiej kupić na razem z oknem, ponieważ najłatwiej ją wtedy zamontować. Podczas dalszych etapów budowy markiza „czeka” zwinięta w kasetonie – nie kurzy się, nie ma szansy się uszkodzić.

Po zamieszkaniu klient od razu cieszy się komfortowym poddaszem, bez doświadczania przykrych upałów podczas letnich dni. 

Markiza przeciwsłoneczna VELUX - sterowanie

3. Rodzaje sterowania – markizy VELUX dostępne są w 3 rodzajach sterowania, w wersji budżetowej – manualnej, oraz droższej elektrycznej lub solarnej.

Każdy z klientów znajdzie coś dla siebie.

Markiza zewnętrzna dachowa VELUX - dodatkowe wyposażenie okna dachowego
4. Dodatkowe wyposażenie wewnętrzne – montaż markizy nie koliduje z instalacją manualnych rolet wewnętrznych, dzięki czemu klient może osiągnąć jeszcze większy komfort na swoim poddaszu.
Markiza zewnętrzna dachowa VELUX - promocje

5. Promocje VELUX – przed zakupem warto sprawdzić aktualne promocje. Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony www.velux.pl/promocje