Moskitiery znano już od czasów antycznych. Początkowo miały formę siateczkowatych tkanin, którymi otaczano łoża – pod jedną z takich zasłon spała Kleopatra. Jednak od tamtej pory wiele się zmieniło – dzisiejsze moskitiery montuje się na oknach lub we wnękach okiennych i mają one o wiele bardziej zaawansowaną konstrukcję. Szukasz moskitiery idealnej? Dobrze trafiłeś!

Aby wybrać moskitierę do okna w idealnym rozmiarze, musisz dokładnie zmierzyć poziomą oraz pionową krawędź wnęki okiennej. Otrzymane wyniki zestaw z tabelą rozmiarów na stronie produktu lub podaj je sprzedawcy w sklepie. Jeżeli wnęka przechodzi w ściankę kolankową, zmierz zarówno pionową krawędź w dachu skośnym, jak i pionową krawędź w ściance kolankowej. Wtedy niezbędny jest zakup dwóch moskitier oraz zestawu łączącego VELUX ZOZ 157, który umożliwi Ci bezproblemowy montaż produktów.

Moskitiery na okna wygodne w użytkowaniu – jak je znaleźć?

Kiedy upał daje Ci się we znaki, zapewne nie chcesz myśleć o obsłudze skomplikowanych mechanizmów. Dlatego podczas wyboru produktu – oprócz rozmiaru – istotny jest także komfort jego użytkowania. Jakie korzyści dają Ci moskitiery marki VELUX?

Gdzie kupić profesjonale moskitiery na okno?

Aby moskitiera w oknie spełniała swoje zadanie, warto zakupić ją u profesjonalnego dostawcy. Wybór tańszych zamienników znalezionych w internecie lub supermarkecie nie jest dobrym rozwiązaniem – takie produkty nie będą wykonane z trwałych materiałów i utrudnią wentylację pomieszczeń.

Koszt oryginalnej moskitiery VELUX to kilkaset złotych. Jednocześnie zyskujesz jednak trwały produkt wysokiej jakości, komfort użytkowania poddasza oraz 3-letnią gwarancję. Na naszej stronie znajdziesz wykaz sklepów oferujących produkty VELUX. Moskitierę możesz też kupić online.

Moskitiera do okien dachowych to skuteczna ochrona przed owadami – również przy zapalonym świetle. Sprawdź także inne przydatne latem produkty VELUX do okien dachowych: markizy do okien oraz rolety zewnętrzne i wewnętrzne.