Więcej informacji
Pomysły do pokojów dziennych — więcej światła i jeszcze lepszy widok

Więcej światła i jeszcze lepszy widok

Aby mieć wspaniałe widoki z okien oraz jeszcze więcej światła w swoim pokoju dziennym, zamontuj okna dachowe w zestawach. W tym salonie zastosowano solarne okna dachowe VELUX INTEGRA® . Mogą być one otwierane i zamykane przy pomocy aplikacji w Twoim telefonie, co gwarantuje najwyższy poziom komfortu i wygody obsługi. Aby zachować w pomieszczeniu komfortową temperaturę w ciepłe, słoneczne dni, możesz zamontować markizy solarne VELUX INTEGRA®.

Część 2 — pomysły do pokoju dziennego
Więcej informacji
Pomysły do pokoju dziennego — jeszcze więcej słońca

Jeszcze więcej słońca

Okna dachowe VELUX INTEGRA® można łatwo otwierać i zamykać za pomocą aplikacji w Twoim telefonie. Umożliwia ona także obsługę wszystkich zewnętrznych i wewnętrznych akcesoriów VELUX INTEGRA®.

Pomysły do pokoju dziennego
Więcej informacji
Pomysły do pokoju dziennego — komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Grupa okien umieszczonych wysoko w suficie rozjaśnia tę przestrzeń i sprawia, że światło dzienne maksymalnie oświetla salon. W pomieszczeniu zastosowano okna dachowe VELUX INTEGRA® , które można otwierać i zamykać przy pomocy aplikacji w Twoim telefonie. Dzięki czujnikowi deszczu okna zamkną się automatycznie w przypadku deszczu.

Pomysły do pokoju dziennego
Więcej informacji
Pomysły do pokoju dziennego — doskonałe połączenie okien dachowych VELUX

Doskonałe połączenie okien dachowych VELUX

Cztery okna dachowe VELUX INTEGRA® zamontowane w zestawach, wypełniają ten pokój mnóstwem światła dziennego i zapewniają fantastyczny widok.