Więcej informacji
Pomysły do kuchni — innowacyjne rozwiązania do płaskich dachów 

Innowacyjne rozwiązania do dachów płaskich

Domy z płaskim dachem są często dość ciemne. Doskonałym sposobem na zwiększenie ilości światła dziennego i optyczne powiększenie pomieszczenia są okna do płaskich dachów. W tym przypadku zamieniły one tę centralnie położoną kuchnię w jasne, przyjazne miejsce rodzinnych posiłków i spotkań towarzyskich.

Pomysły do kuchni
Więcej informacji
Pomysły do kuchni — przepis na wspaniałą kuchnię

Przepis na wspaniałą kuchnię

Dwa okna znajdujące się wysoko w suficie wypełniają kuchnię światłem i powiększają optycznie przestrzeń. Oprócz zapewnienia oświetlenia niezbędnego przy pracach kuchennych pełnią także rolę w odprowadzaniu pary, dymu i zapachów kuchennych z Twojego domu. Elektryczne okna dachowe VELUX można otwierać i zamykać przy pomocy klawiatury naściennej lub za pomocą aplikacji w telefonie.

Kuchenne inspiracje VELUX — pomysły
Więcej informacji
Pomysły do kuchni — optymalne wykorzystanie przestrzeni

Optymalne wykorzystanie przestrzeni

Okna dachowe zapewniają większą ilość światła w pomieszczeniu niż tradycyjne lukarny. Zamontowanie okien dachowych VELUX w zestawach rozjaśnia kuchnię i sprawia, że pomieszczenie wydaje się o wiele większe.

Pomysły do kuchni
Więcej informacji
Pomysły do kuchni — zdrowszy klimat wnętrza 

Zdrowszy klimat wnętrza

Grupa okien dachowych VELUX umieszczonych wysoko na suficie zapewnia doskonałe, równomierne oświetlenie w całej kuchni. Te znajdujące się poza zasięgiem elektryczne okna dachowe VELUX można otwierać i zamykać przy pomocy klawiatury naściennej lub za pomocą aplikacji w telefonie.
Więcej informacji
Pomysły do kuchni — codziennie więcej słońca

Codziennie więcej słońca

Umieszczone wysoko na suficie elektryczne okno dachowe VELUX  zapewnia mnóstwo równomiernie rozproszonego światła dziennego w całej kuchni. O ile to tylko możliwe, zalecamy umieszczenie okien dachowych nad jadalniami lub miejscami roboczymi, ponieważ jest to najlepszy sposób na optymalne oświetlenie oraz wentylację w miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne.
Więcej informacji
Pomysły do kuchni — najlepszy widok w mieście

Najlepszy widok w mieście

Zespolenie trzech elektrycznych okien dachowych VELUX wypełnia tę znajdującą się na poddaszu kuchnię mnóstwem światła i zapewnia fantastyczny widok. Wszystkie okna mają wykończenie z niewymagającej konserwacji poliuretanowej powłoki i są wyposażone w odporne na wilgoć, łatwe w konserwacji, żaluzje VELUX.