Więcej informacji
Dodatkowe światło dzienne i lepszy widok

Dodatkowe światło dzienne i lepszy widok

W tej pracowni możliwe było zamontowanie okna dachowego z dolnym otwieraniem oraz elementu doświetlającego. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się osiągnąć fantastyczny, panoramiczny widok. Więcej informacji
Bezpośredni kontakt ze światem zewnętrznym

Bezpośredni kontakt ze światem zewnętrznym

Dwa okna dachowe umieszczone obok siebie zapewniają temu gabinetowi na poddaszu mnóstwo światła dziennego oraz sprawną wentylację — to doskonała recepta na owocną i wydajną pracę. Okna są wyposażone w rolety dekoracyjne VELUX, które pozwalają kontrolować dopływu światła oraz zapewniają prywatność.

Więcej informacji
Dwa razy więcej światła

Dwa razy więcej światła

Aby do pomieszczenia trafiało jeszcze więcej światła dziennego, w tej pracowni zamontowano dwa okna obok siebie. Białe okna dachowe VELUX niewymagające konserwacji rozjaśniają pokój i nie wymagają żadnych napraw ani malowania. Wystarczy je od czasu do czasu przetrzeć wilgotną ściereczką.

Więcej informacji
Balkon, o którym zawsze marzyłeś.

Balkon, o którym zawsze marzyłeś

W tym eleganckim gabinecie połączono innowacyjny balkonu dachowy VELUX GDL  oraz okna dachowego z dolnym otwieraniem i elementem doświetlającym. Okno dachowe VELUX GDL po otwarciu przekształca się w niewielki balkon. Górną jego część można uchylić do kąta 45 stopni i zatrzymać w dowolnej pozycji, zaś dolna ma wbudowane wysuwane barierki. To bardzo kreatywny sposób otwarcia przestrzeni i zapewnienia dodatkowego światła dziennego w pomieszczeniu.