Okna dachowe Tychy -dystrybutorzy  VELUX

Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe korzysta dziś z wielu innowacyjnych rozwiązań w zakresie energooszczędności. Aby dom pełnił swoją funkcję - zapewniał bezpieczeństwo i poczucie komfortu – powinno znaleźć się w nim miejsce na sprawdzone rozwiązania budowlane. Nasi klienci (zarówno indywidualni, jak i prowadzący biura architektoniczne) zwracają szczególną uwagę na jakość materiałów wykończeniowych, w tym okien dachowych. Robimy wiele, aby sprostać nie tylko ich potrzebom, ale także wymaganiom stawianym przez przepisy budowlane. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy!

Okna dachowe – Tychy i okolice 

Myślisz o tym, aby wykorzystać pełen potencjał, jaki tkwi w nowo wybudowanym domu? Zabierasz się za remont i chcesz zaadaptować dodatkową przestrzeń na strychu? A może czeka Cię wymiana starej stolarki na taką o zdecydowanie lepszych parametrach w zakresie energooszczędności? W każdym z tych przypadków możesz skorzystać z naszej oferty - zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Okna dachowe VELUX dostępne są w wielu wariantach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, aby stworzyć przestronne i wygodne pomieszczenie. 

Jasne poddasze dzięki VELUX - oferta dla mieszkańców Tychów 

Podstawę oferty VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. W linii Standard otrzymujesz rozwiązania, które zapewniają najlepszą relację jakości do ceny. Energooszczędny pakiet 3-szybowy to gwarancja ochrony przed chłodem i stratami ciepła. 
Standard Plus to okna dachowe stworzone dla osób, które cenią solidność i funkcjonalność. Zostały wyposażone w nowe rozwiązania, gwarantujące doskonały widok oraz cichą i ciepłą przestrzeń, dzięki czemu stworzysz w domu idealne warunki do wypoczynku, snu, nauki czy pracy. W oknach linii Standard Plus szyby są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Dodatkowo pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości, co jest szczególnie istotne w przypadku domów stojących w mieście lub przy ruchliwej ulicy. Linia Premium to wysokiej klasy okna dachowe wyposażone w system elektrycznego sterowania, klapowo-obrotowe, a także niestandardowe rozwiązania: okna balkonowe, balkony dachowe. Klienci mogą wybierać spośród szyb bezpiecznych, z pakietem wyciszania deszczu i superenergooszczędnych dwukomorowych.
Sprawdź pozostałe rozwiązania i ciesz się dobrze wykończonym poddaszem z oknami dachowymi VELUX!